Vumbilding to nowy kierunek, który pozwala trenować intymne mięśnie. Nie trzeba chodzić sesje szkoleniowe ponieważ ćwiczenia są proste i można je wykonywać w domu.

Co robi trening kobiecych mięśni intymnych w domu?

Po pierwsze, ćwiczenia są przydatne dla kobiet, które urodziły dziecko, ponieważ mogą szybko wrócić do zdrowia, a ci, którzy chcą zajść w ciążę, pomogą im przygotować się do porodu. Po drugie, trening kobiecych mięśni intymnych pomoże poprawić jakość życia seksualnego. Wyćwiczone mięśnie pochwy pomogą zwiększyć stopień przyjemności i sprawią przyjemność partnerowi. Po trzecie, vumbuilding poprawia krążenie krwi narządów płciowych i promuje stabilizację tła hormonalnego.

Gimnastyka dla wzmocnienia mięśni intymnych

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele ćwiczeń, które obciążają mięśnie intymne. Najpopularniejsze są Ćwiczenia Kegla .

Aby trenować intymne mięśnie w domu, możesz wybrać takie ćwiczenia:

  1. Połóż się na plecach i połóż dłonie w ten sposób: jeden na klatce piersiowej, a drugi na brzuchu. Oddychaj głęboko i zrób wydech. Następnie wdychaj, ale jednocześnie nadmuchuj żołądek, a nie klatkę piersiową. Wykonaj 10-15 powtórzeń. Z czasem wykonuj to ćwiczenie, stojąc i siedząc. Ta technika poprawi krążenie krwi.
  2. Kolejne ćwiczenie do treningu mięśni intymnych, a mianowicie mięśni łechtaczki. Skoncentruj się na tym konkretnym obszarze, zacznij wycinać i rozluźniać mięśnie. Aby określić, które mięśnie powinny być napięte, dowiedz się, jak zatrzymać oddawanie moczu. Podczas każdego treningu zwiększ napięcie, aż poczujesz lekkie podniecenie. W rezultacie musisz wykonać 30 cięć w jednym treningu, a zacząć od 5 lepiej.
  3. Usiądź na plecach, ćwiczenia do treningu mięśni intymnych ugnij kolana i wyciągnij zwieracza - okrągły mięsień, który kończy kanał moczowy, pochwę i odbyt. Zablokuj pozycję na chwilę i zrelaksuj się. W wyniku treningu musisz nauczyć się wyciągać zwieracz bez mięśni pośladków i brzucha. Wykonuj retrakcji przez 10 min.
  4. Aby wzmocnić mięśnie pochwy, możesz wykonać takie ćwiczenie: stanąć tak, aby nogi stały w odległości ramion, a skarpetki spojrzały w przeciwnych kierunkach. Powoli opadają, tak aby kolana były skierowane w różnych kierunkach. W niższej pozycji przytrzymaj przez 15 sekund, a następnie podnieś.

Ćwiczenia redukujące mięśnie mogą być wykonywane podczas stosunku płciowego, co nie tylko zwiększa wydajność, ale także daje przyjemność.