Cóż, dobrze poinformowani ludzie mówią: "Bogaci mają swoje dziwactwa!". Tylko w ten sposób rodzina Beckham działa z boku: zamierzają sprzedać swoją ogromną rezydencję w Los Angeles, ponieważ dom nie jest wystarczająco przestronny ...

Brzmi to bardzo dziwnie, biorąc pod uwagę, że powierzchnia rezydencji wynosi 1,5 tysiąca metrów kwadratowych. Przypomnijmy, że David i Victoria kupili tę nieruchomość w 2007 roku, ale już zdążyli się rozczarować w willi, zbudowanej we włoskim stylu.

Дэвид и Виктория Бекхэм

Dom ma imponujący rozmiar 9 łazienek, nie mniej sypialni, jest też basen i wspaniały ogród. Ale tylko ten "ziemski raj" był zatłoczony dla 6-osobowej rodziny. O tym Posh Spice powiedział w wywiadzie dla The Sun.

Chodzi o ... ogród

Według pani Beckham problem polega na tym, że jej trzej synowie nie mają gdzie grać w piłkę nożną. Chłopcy, podążając śladami swojego tatusia, powinni mieć miejsce do treningu, ale 1-hektarowy ogród nie jest wystarczająco duży, aby rozbić boisko futbolowe!

Z tego powodu, Brooklyn, Romeo i Cruz są zmuszeni ciągle odwiedzać swoich sąsiadów i prosić ich o pozwolenie na prowadzenie piłki na zewnątrz. Prawdopodobnie dwory sąsiadów pary gwiazd, Eltona Johna i Gordona Ramseya, mają bardziej przestronne podwórko.

Особняк Бекхэмов Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Pamiętaj, że para energetyczna nie straci nic ze sprzedaży jednego z ich domów, ale wręcz przeciwnie. Kiedyś Beckhamowie zapłacili 17 milionów dolarów za willę i wystawili ją na sprzedaż za 30 milionów dolarów.