Po tym jak gwiazda wybiegu Irina Shayk i jej ukochany Bradley Cooper zostali rodzicami po raz pierwszy, a stało się to 21 marca 2017 roku, rzadko pojawiają się publicznie. Wczoraj paparazzi mogli zobaczyć kilka gwiazd, kiedy wraz z córką Leią opuszczali sklep w Los Angeles.

Ирина Шейк и Брэдли Купер с дочерью

Irina Sheik i Bradley Cooper z córką

Czy Irina jest w ciąży, czy nie?

Dziennikarze Shake and Cooper znalezieni podczas opuszczania supermarketu o nazwie Century City, który znajduje się w centrum Los Angeles. Bradley widział sportową kurtkę bomber o ciemnoniebieskim kolorze, jasnych spodniach i trampkach. Jeśli chodzi o Irinę, model pojawił się w ciemnej sukience o swobodnym kroju, nad którą nosił lekki dżins. Do tego zespołu Sheik dodał ciasne czarne rajstopy, wysokie cynamonowe buty z ukrytym klinem i okularami przeciwsłonecznymi o grubej ramie. Chcę powiedzieć kilka słów na temat tego, jak wyglądała Leia. Dziewczyna była ubrana w lekkie majteczki z kwiatami i dzianinową bluzkę.

Брэдли Купер с дочкой

Bradley Cooper z córką

Скоро малышке Лее исполнится 1 год

Wkrótce dziecko Lee będzie miało 1 rok

Po tym, jak w Internecie pojawiły się strzały z gwiazd sklepów, wielu użytkowników sieci społecznościowych zauważyło, że Irina ma dość luźne ubrania. Dało to początek spekulacjom, czy gwiazda wybiegu jest w ciąży. Oto kilka recenzji, które możesz przeczytać w Internecie: "Zwykle Irina nosi ciasne ubrania, ale tutaj wszystko jest darmowe. Czy znowu jest w ciąży? "," Sheik i Cooper mają tak ładną córkę, że naprawdę chcę spojrzeć na mojego syna. Byłoby wspaniale, gdyby modelka znowu nosiła niemowlę pod jej sercem "," Może Irina jest na pozycji? To byłoby bardzo fajne. Byłbym bardzo szczęśliwy dla nich "itd.

На Ирине была надета свободная одежда Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • Młodość kontra doświadczenie: 13 głównych symboli seksu już na początku kariery!
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich

Irina mówiła, że ​​chce mieć kolejne dziecko

Kilka miesięcy temu w prasie pojawił się wywiad Iriny, w którym mówiła o macierzyństwie:

"Zawsze marzyłem o posiadaniu dzieci w tym samym wieku. Wydaje mi się, że jest to optymalna różnica wieku między dziećmi. Będą więc razem rosnąć, grać, będą mieć takie same zainteresowania, itd. Jak dotąd trudno jest powiedzieć, czy moje marzenie się spełni, ale myślę, że spróbujemy go ożywić. "
Ирина всегда мечтала о детях-погодках