Star Hill to ośrodek narciarski obok Seul . Słynie z doskonałej kombinacji doskonałych szlaków i rozsądnych cen. Ten niewielki ośrodek jest zawsze pełen młodych ludzi. Ponadto Star Hill może pochwalić się nowoczesną technologią i sprzętem.

Opis

Star Hill Resort został otwarty w 1982 roku. Od razu stała się popularna wśród turystów i lokalnych narciarzy, ponieważ najbliższa stolicy jest do stolicy. Ponadto ośrodek położony jest na smutek Chonmasan, który jest uważany za jeden z najpiękniejszych w Korea . By the way, ośrodek otrzymał swoją nazwę od góry, a nowa nazwa "Star Hill Resort" otrzymał go w 2004 roku. W tym samym czasie w ośrodku były nowoczesne usługi, wygodniejsze windy i szerszy zakres rozrywki.

Stoki narciarskie

Ośrodek ma sześć stoków o różnym stopniu złożoności:

 • 1 zielony - dla początkujących;
 • 2 niebieskie - dla fanów;
 • 3 czerwone - dla profesjonalistów.
Карта спусков

Wszystkie stoki mają idealną powłokę, w tym celu stosuje się sztuczny śnieg. Są zwrócone w kierunku północno-wschodnim, dzięki czemu nie dociera tu prawie żadne bezpośrednie światło słoneczne. Każde nachylenie ma własną windę.

Na zielonych i niebieskich trasach pracują instruktorzy, którzy uczą się, jak prawidłowo podnosić sprzęt i iść w dół. Ponadto Star Hill słynie z możliwości jazdy nocą, a wszystkie zjazdy są doskonale oświetlone.

Катание ночью

Zabawa na Star Hill

Oprócz możliwości jazdy na nartach i snowboardzie goście Hill Hill mogą je rozcieńczyć odpocząć inne rozrywki:

 1. Centrum szkoleniowe. To zupełnie nietypowy obiekt dla ośrodka. Star Hill oferuje turystom podczas wakacji możliwość odwiedzenia centrum położonego w zielonej strefie, aby przejść szkolenia i seminaria.
 2. Aquapark . U podnóża góry otoczonej gęstym lasem znajduje się basen ze zjeżdżalniami i atrakcjami. Kilku ratowników pracuje przy basenie.
 3. Аквапарк в Стар Хилл
 4. Boisko sportowe. Jest to plac zabaw dla sportowców, a tutaj robi się wszystko, aby goście obudzili się w sporcie, a nastrój był na szczycie.
 5. Przygoda na wzgórzu. Miejsce rozrywki sportowej, w którym będzie interesujące dla dzieci i dorosłych.

Hotele i restauracje

Star Hill ma tylko jedną hotel - «Star Hill Hotel». Ma 38 pokoi na różnych poziomach. Średni koszt mieszkań za dzień wynosi 170 USD.

Możesz zjeść posiłek w przestronnej kawiarni obok zejść, serwują pyszne jedzenie. Aby coś przekąsić, odwiedź małe kawiarnie z fast foodami i pizzą. Średnio ceny nie różnią się od kapitału.

Кафе для лыжников

Wady ośrodka Star Hill

Star Hill to dość popularny kurort, ale nie jest pozbawiony wad, do których trzeba się przygotować, udając się tam na wakacje:

 • W porównaniu do innych ośrodków narciarskich Star Hill ma skromne rozmiary, co wpływa na ilość rozrywek i zjazdów;
 • Nie ma szlaków dla miłośników freestyle;
 • w ośrodku nie ma quadów, więc można tylko chodzić;
 • Oficjalna strona jest prezentowana wyłącznie w języku koreańskim.

Jak się tam dostać?

Aby dostać się do Star Hill, musisz najpierw metro idź do stacji "Cheonnyannii", która znajduje się na linii nr 1, po czym wsiądź do autobusu numer 9201, który zaprowadzi Cię bezpośrednio do wejścia.