Istnieje ogólnie przyjęta opinia, że ​​nosi krótkie spodenki mogą sobie na to pozwolić tylko kobiety z długimi, smukłymi nogami. Ale to nie jest do końca prawdą. Nowoczesna moda oferuje dość szeroką gamę krótkich spodenek z pełnymi nogawkami. Prawidłowo dobrany model pozwoli skorygować figurę i przedstawić ją w najkorzystniejszym świetle.

Jakie spodenki pasują do pełnych nóg?

Wybierając szorty dla dziewczynek z pełnymi biodrami i nogami, należy postępować zgodnie z następującymi zaleceniami:

  1. Spodenki z przesadzoną talią pomogą wizualnie wydłużać nogi, a także regulować talię i biodra. Model ten jest uważany za szczególnie udany dla dziewczynek o małym wzroście, ponieważ pozwala im wizualnie wyglądać na wyższe od nich w rzeczywistości.
  2. Model szortów z szerokim jarzmem nie tylko sprawi, że nogi będą szczuplejsze, ale także schowa wystający brzuch.
  3. W przypadku szortów na pełne nogi należy wybrać wierzch, który będzie jaśniejszy w porównaniu do ich odcienia. Przyczyni się to do tego, że główny nacisk zostanie położony na szczyt.
  4. Jako materiał, z którego wykonane są szorty, zaleca się nabrać jeans, len i dzianinę.
  5. Kolorystyka, którą można wybrać do szortów na pełnych nogach, jest dość zróżnicowana. W przeciwieństwie do ogólnie przyjętej opinii, że dla bujnych kształtów powinien być wybrany wyłącznie czarny kolor, istnieje wiele alternatywnych odcieni. Na przykład może być niebieski, zielony lub szary w ciemnej tonacji. Co więcej, można nawet używać jasnych odcieni, z których najbardziej preferowane to mięta, khaki i liliowy. Kolory, które należy wykluczyć, to jasne i krzykliwe odcienie.
  6. Można używać niepozornych wydruków, na przykład cienkiego pionowego paska.
krótkie spodenki z pełnymi nogawkami 1krótkie spodenki z pełnymi nogawkami 2krótkie spodenki z pełnymi nogawkami 3
krótkie spodenki z pełnymi nogawkami 4krótkie spodenki z pełnymi nogawkami 5krótkie spodenki na nogi 6
krótkie spodenki na nogi 7krótkie spodenki na nogi 8krótkie spodenki na nogi 9