Dzięki godnej pozazdroszczenia okresowości, produkty na ramiona o nietypowej długości i wysokich spódnicach przypominają publicznie o ich istnieniu na światowych podiumach i obfitości stylowych zestawów w modnych sklepach. Jeśli zanurzysz się nieco w historii mody, stanie się jasne, że nie są to nowe trendy, ale spuścizna z odległych lat 80. ubiegłego wieku.

Oczywiście nie są to te szokujące i prowokacyjne modele. Crop Tops , która została podjęta w celu uzupełnienia makijażu Barbie i włosów z wyjątkowo bouffantem. Tak, a spódnice stały się bardziej eleganckie i pełne wdzięku. Krótko mówiąc, obecnie kostium składający się ze spódnicy z wysokim stanem i topem to zupełnie inna historia. Co, zobaczmy.

Krótka spódnica z wysokim stanem - jak wybrać?

Fakt, że tandem z krótkim topem z wysoką spódnicą, wygląda stylowo i pięknie, wielbiciele mody mieli już okazję, aby wielokrotnie się upewnić. Również nie ma wątpliwości i praktyczności takich zestawów. Tak więc, w zależności od wielkości ciała i przypadku, kobiety mogą wybrać stylowy garnitur, który będzie korzystnie podkreślał godność postaci i sprawi, że obraz będzie odpowiedni w każdej konkretnej sytuacji.

Na początek, dla kryterium wyboru, weźmy cechy ciała.

Szczupłe dziewczyny stylistów zdecydowanie polecają zwracać uwagę na bujną spódnica przeciwsłoneczna z zawyżoną talią, która doda brakującą objętość do bioder, czyniąc figurę bardziej proporcjonalną. Również smukła spódnica będzie wyglądać dramatycznie. Właściciele wspaniałych bioder, bez wątpienia, znajdą sylwetkę atrakcyjną, po założeniu ołówka-spódnicy. Dziewczęta z postacią w kształcie prostokąta powinny najlepiej patrzeć na wysokie spódnice z cienkim paskiem w talii.

Teraz w górę. Kobiece gruszki, które jako podstawę wzięły ołówkową spódnicę, mogą uzupełnić obraz górą z przyciętymi rękawami. Tops "sylwetka" lub "gang" sylwetka kobiet z szerokimi ramionami. Smukłe piękności o doskonałych proporcjach nie ograniczają się do wyboru stylu, krótkiego topu i spódnic z wysokim stanem.

Garnitur, składający się ze spódnicy z wysokim stanem i topem: opcje mody

Dzielne, smukłe młode panie, które chcą kupić garnitur od spódnicy i bluzki, mogą być eksperymentowane z topem, gorsetem, krótką koszulką, a nawet bluzką w połączeniu z szeroką gamą spódnic. Przeważnie są to modele o długości podłogi z lekkich tkanin płynących, puszyste spódnice średniej długości, wyroby o kroju trapezowym i oczywiście klasyczne ołówkowe spódnice.

Jeden z najbardziej stylowych i eleganckich uważany jest za połączenie obcisłego topu na szydełku i ołówkowej spódnicy. Taki zespół pasuje do surowego kodu ubioru. Oczywiście, pod warunkiem, że kolor kostiumu jest utrzymany w klasycznej palecie o niskim tonie, a talia ołówkowej spódnicy jest wystarczająco wysoka, by pokryć gołą część ciała. Można stworzyć nie mniej interesujący wizerunek biznesowy, przyjmując za podstawę skróconą klasyczną koszulę lub bluzkę.

Dorywczo blondyni i gorliwi projektanci proponują noszenie w parze z bufiastymi spódnicami z wysokim stanem i średniej długości. Takie stroje są dobre na imprezy, spotkania i przyjacielskie spotkania.

Skrócone T-shirty dobrze prezentują się z maxi spódniczkami, to idealne połączenie do codziennego wizerunku.

Jeśli chodzi o kolory i fakturę tkaniny. W szerokim asortymencie modnych kobiet oferowane gotowych zestawów, które mogą składać się z tych samych i różnych w kolorze i fakturze elementów.

wysoki top i spódnica z wysokim stanem1krótki top i spódnica z wysokim stanem2wysoki top i spódnica z wysokim stanem3
krótki top i spódnica z zawyżoną taliąkrótka spódniczka i spódnica5krótka spódniczka i spódnica6
krótka spódniczka i spódnica7krótki top i spódnica z wysokim stanem8krótka spódniczka i spódnica9