Jeśli w zeszłym roku w trendzie były szorty z mankietami, latem 2013 roku w kolekcjach modnych domów krótkich damskie spodenki jeansowe z surowymi krawędziami. Dziurawe dno tworzy efekt niedbałości i stylowej prostoty. Na półkach w sklepach są często starannie obszyte szorty. Nie są to przedmioty ze starej kolekcji, tylko projektanci starają się zaspokoić potrzeby kobiet w każdym wieku (brutalny styl nie pasuje do wielu).

Trendy letnie

Nadruki na ubraniach zamieniają prostą rzecz w niecodzienną część garderoby. W przypadku krótkich spodenek jeansowych dla kobiet użyj flagi amerykańskiej, motywów kwiatowych, kolorowych abstrakcji i wzorów w stylu "indie". Koronkowe wstawki blakną w tle, ale modele z długimi wewnętrznymi kieszeniami przyciągnęły uwagę fashionistek całej planety.

Ulubionym tego lata było olśniewające białe dżinsowe szorty. W tym przypadku styl nie ma większego znaczenia - ich długość może być średnia i jak najkrótsza. Dla modnych dziewczyn jest wiele szortów z wysokim stanem i luźnym krojem. Jeśli nosisz półprzezroczystą koszulę z delikatnymi odcieniami do takich szortów, to nowy wizerunek będzie zapewniony w 100%. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na szorty z szelkami, są one niezasłużenie pominięte.

Główna zasada dla modne spodenki 2013 rok - minimalny wystrój i krzykliwe dekoracje. Uderzające cyrkonie i opalizujące kamienie nakarmiły projektantów i powróciły do ​​lakonicznej prostoty. Udekorowanie swojego wizerunku jest dozwolone dzięki efektownym akcesoriom.

Wybierz długość spodenek jeansowych

Damskie krótkie spodenki jeansowe są jeszcze krótsze. Można odnieść wrażenie, że ich długość zmniejsza się co roku o centymetr. Większość kobiet chciałaby nosić miękkie modele, ale wiele osób martwi się o "czystość" obrazu. Natychmiast warto powiedzieć, że bardzo krótkie spodenki jeansowe nie są oznaką wulgarności. Nie powinny być zbyt ciasne i tworzyć efekt bielizny. Darmowe style upraszczają długość, a model nie wygląda już tak nieprzyzwoicie.

Jakie szorty nie mogą nosić?

Smak i kolor ograniczeń nie istnieje, ale jest kilka błędów, które dziewczęta popełniają dość często:

  1. Opadające i zwisające tylne kieszenie. Dla wielu wydaje się to modne i istotne, ale w rzeczywistości takie spodenki sprawiają, że piąty punkt jest sflaczały i wizualnie zwiększa wagę.
  2. Zawinięte krawędzie. Każda, nawet najtrwalsza, a zwłaszcza krótka szorta cierpią z powodu prania i tracą swój pierwotny wygląd. Kiedy krawędzie są owinięte wokół szortów, nadszedł czas, aby uzyskać nową rzecz, a nie zgniatać zniszczonej tkaniny do otworów.
krótkie damskie spodenki jeansowe 1krótkie damskie spodenki jeansowe 2krótkie damskie spodenki jeansowe 3
krótkie damskie spodenki jeansowe 4krótkie spodenki damskie 5krótkie spodenki damskie 6
krótkie damskie spodenki jeansowe 7krótkie damskie spodenki jeansowe 8krótkie damskie spodenki jeansowe 9