Dobrze jest wybrać dla siebie zimowa odzież wierzchnia - to dość trudne wyzwanie. Wiele młodych dziewcząt wybiera wygodne i jasne kurtki puchowe, ale jeśli chcesz wyglądać kobieco i elegancko, to kurtka puchowa nie jest najlepszym rozwiązaniem. W tym przypadku Twoja różdżka, wpływy, z pewnością staną się przepięknym futrem, ale w rzeczywistości, nie każdy ma pieniądze na zakup wysokiej jakości futra, a wydawanie pieniędzy na sztuczne futro to głupia decyzja. Dlatego płaszcz z owczej skóry niewątpliwie stanie się uniwersalnym i stylowym wyborem. Na przykład kożuch z kapturem idealnie ochroni Cię przed zimnem (nie gorszym od futra) i będzie idealnym dodatkiem do każdego zdjęcia, na przykład kurtki puchowej. Tak więc, w zasadzie, możemy powiedzieć, że płaszcz z owczej skóry jest po prostu koniecznością dla twojej garderoby, szczególnie biorąc pod uwagę, że staje się ona znowu bardzo modna.

Płaszcze damskie i młodzieżowe z kapturem

Modele. Być może najbardziej wygodnym modelem jest tylko krótki kożuch z kapturem. Ze względu na niewielką długość nie przeszkadzają w nogach, więc jeśli dużo chodzisz, prowadzisz aktywny tryb życia, to po prostu niezastąpiona jakość. Ponadto, takie kożuchy są nazywane autoladami, ponieważ są bardzo wygodne w prowadzeniu samochodu, ponieważ długie podłogi nie przeszkadzają podczas jazdy i nie stwarzają dla ciebie niebezpiecznej sytuacji. Wygodny i miękki kaptur doskonale chroni przed zimnym wiatrem i będzie przyjemnym substytutem kapelusza. Ponadto płaszcz z owczej skóry może być nie tylko zimą. Na jesień i wiosnę idealny jest kożuch z owczego futra z kapturem. Jest to bardzo uniwersalna odzież wierzchnia.

Zakres kolorów. Krótkie kożuchy damskie z kapturem zachwycają dość dużą różnorodnością kolorów. Oczywiście dominuje neutralny gamma. Być może najbardziej popularne są brązowe, beżowe i czarne kożuchy z kapturem. Ale czasami istnieją również modele jaśniejszych kolorów dla miłośników wyróżnienia się wśród szarego miasta.

Jakość. Wybierając kożuch, pamiętaj, aby zwracać uwagę na jego jakość. Zobacz, jak jednolicie pomalowana skóra i futro. Materiał powinien być przyjemny, nieprzyjemny lub chemiczny. Sprawdź wszystkie szwy. I oczywiście zapytaj sprzedawcę o certyfikat jakości, który jest nadal głównym dowodem na to, że płaszcz z owczej skóry jest rzeczywiście wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Co ubrać? Skórzany kożuch z kapturem - to naprawdę uniwersalna odzież wierzchnia. Możesz nosić go w dżinsach i koszulce, aby pójść do parku lub pójść na zakupy, ale równie dobrze będzie wyglądać w garniturze, czy nawet wieczorowej sukni. Najważniejsze jest prawidłowe dobranie akcentów i akcesoriów.

A poniżej w galerii można zobaczyć bardziej szczegółowo na zdjęciu różne modele krótkich kożuchów z kapturem.

krótkie kożuchy z kapturem 1krótki płaszcz z owczej skóry z kapturem 2krótki płaszcz z owczej skóry z kapturem 3
krótki płaszcz z owczej skóry z kapturem 4krótki płaszcz z owczej skóry z kapturem 5krótki płaszcz z owczej skóry z kapturem 6
krótki płaszcz z owczej skóry z kapturem 7krótkie kożuchy z kapturem 8krótkie kożuchy z kapturem 9