Czy istnieje bardziej zabawny i kobiecy model spódnicy, jeśli nie "słońce"? Ten produkt jest dość łatwy do szycia, a czasami do wzoru potrzebny jest tylko jednoczęściowy materiał i otwór w środku, aby nosić spódnicę. Mniej puszyste spódnice uzyskuje się z zszytych ze sobą trapezowych klinów.

Ta spódnica może mieć różne długości, ale najbardziej popularną jest krótka spódniczka ze słońcem na gumce. Stwarza beztroski kobiecy wizerunek i podkreśla młodość i bezpośredniość jej kochanki. Są też bardziej godne polecenia modele z zamkiem i wąskim pasem.

Krótka spódnica, w której słońce wygląda najlepiej w jedwabnym deseniu - spływa falami od pasa, dzięki czemu obraz jest elegancki. W tym stylu spódnice również wykorzystują lekkie bawełniane, bawełniane i szyfonowe tkaniny. Im gęstsza struktura materii, tym głębsze i bardziej wyraziste fałdy i tym ciekawszy będzie projekt.

Spektakularne kombinacje

Rozkloszowana krótka spódnica nadaje się dla kobiet z dowolną figurą. Jedyną rzeczą dla kobiet z pełnymi nogami jest lepiej powstrzymać się przed słońcem w mini spódniczkach i przymierzyć spódnicę do kolan, taka spódnica jest bardzo jasnym ubraniem, więc wierzch powinien być mniej obszerny i spokojny. C rozkloszowana spódnica mogą nosić:

  • koronkowa lub satynowa bluzka;
  • klasyczne tematy;
  • obcisły sweter;
  • krótka marynarka;
  • zwykłe t-shirty.

Do góry pożądane jest noszenie schowanego w spódnicę, a talia może być podkreślona za pomocą paska kontrastowego. Niektóre panie noszą pas nad lekkimi kurtkami, dzięki czemu ich wygląd jest bardziej interesujący.

Od butów po krótkie spódniczki sandały na spince lub półotwarte kliny klinowe. Lekkie letnie spódnice można nosić także z eleganckimi baletkami i kapciami. Nie zapomnij o akcesoriach. Użyj biżuterii, kompaktowych toreb, pasków i broszek. Wszystko to doda obrazowi kolorów i podkreśli Twoją indywidualność.

Krótka spódnica 1Krótka spódnica 2Krótka spódnica 3
Krótka spódnica 4Krótka spódnica 5Krótka spódnica słońca 6
Krótka spódnica 7Krótka spódnica 8Krótka spódnica 9