Zakupy w Czarnogórze mogą być jednym z najbardziej fascynujących. Sezonowe rabaty tutaj są uderzające w ich hojności. Tak więc od końca sierpnia i od pierwszych dni lutego zaczynają się wyprzedaże sięgające 30% -50% na modne ubrania z najnowszych kolekcji światowych projektantów. Bluzka Roberto Cavalli za 150 euro lub norek 800 euro to nie żart, ale rzeczywistość dla lokalnych zakupów w okresie sezonowych zniżek.

Tajemnica sukcesu zakupów w Czarnogórze

Zakupy w Czarnogórze zachęcają miłośników zakupów przede wszystkim do dużego, różnorodnego asortymentu ubrań pochodzących bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii. Jednak ceny stylowych sukienek, modnych spodni i nietypowych bluzek są tutaj bardzo rozsądne. Chodzi o to, że włoskie sklepy trafiają do sklepów w Czarnogórze na parowcach. Transport drogą wodną jest tańszy, a zatem koszt towarów praktycznie nie obejmuje dodatkowej opłaty za dostawę.

Tak więc, wysokiej jakości obuwie i odzież wykonane przez najbliższego sąsiada, Włochy, jest właśnie tym, co warto kupić w Czarnogórze. Oprócz jakości, która nie potrzebuje dowodów, kobiety mody będą mile zaskoczone rabatami w wysokości 50%, które trudno znaleźć na ubraniach tej kategorii w rosyjskich butikach.

Jeśli chodzi o rynki w Czarnogórze, to oczywiście nie znajdziesz na nich markowych przedmiotów, tutaj znajdziesz kolorową narodową koszulkę lub oryginalny dodatek. Niemal wszystkie ulice są namiotami z pięknymi koralikami i nietypowymi bransoletami tworzonymi przez lokalnych rzemieślników.

Do Budvy na zakupy!

Czarnogóra pod względem udanych zakupów słynie z trzech centrów: Podgoricy, Baru i Budvy. To właśnie w tych miastach zebrano najsłynniejsze butiki i sklepy. Zakupy w Budvie zaleca się rozpocząć na początku sierpnia i w połowie stycznia, ponieważ jest w tym co kupić w Czarnogórze Gwarantowany rabat w wysokości 50% na Twoje ulubione marki.

Tak więc, po rozpoczęciu zakupów dla Czarnogóry z Budvy, każda dziewczyna może być pewna, że ​​będzie mogła znaleźć tutaj:

  • ubrania znanych włoskich projektantów;
  • lepsze buty;
  • wszelkiego rodzaju torby;
  • biżuteria ze złota, srebra, z kamieniami szlachetnymi.

Tak więc zakupy w Budvie, odznaczające się lokalnym specyficznym kolorem, włoskim urokiem i polityką demokratycznych cen, pozostawi najmilsze wspomnienia z czasu spędzonego na zakupach.