Futro z naturalnego futra to cenne marzenie większości płci pięknej. Niesamowicie lekkie, ciepłe i piękne futra to prawdziwe pożądanie setek tysięcy kobiet mody.

Norka - od klasyki po awangardę

Zgodnie z ustaloną tradycją, płaszcze norek są najbardziej pożądane wśród naszych rodaków. Tak się złożyło, że wielu uważa to futro za rodzaj "wskaźnika" statusu i materialnego dobrobytu właściciela.

Długie i krótkie, proste i rozkloszowane, z kapturem i bez, z szalem lub stójką, z pasem, gładkie i połączone, klasyczne iz obfitym dekorem - istnieje ogromna liczba stylów norek. Każda dama będzie mogła wybrać model dla siebie, który ogrzeje Cię w mroźnym mrozie i stanie się godną ozdobą twojej garderoby.

Jakie są modele futro norek są dziś duże zapotrzebowanie?

  1. Najważniejsze są klasyczne modele futra długie do kostki, a także skrócone wersje do kolan. Z reguły mają zwięzły design i są wyposażone w minimum elementów dekoracyjnych. W tym płaszczu będziesz wyglądać elegancko i elegancko w tym samym czasie.
  2. Nie mniej popularne opcje dla ekstremalnej długości i koloru. W nadchodzącym sezonie marki modowe oferują spektakularne ultra-krótkie i długie modele norek z bogatych odcieni indygo, fuksji, ciemnego fioletu i burgunda.
  3. Kombinowane modele również nie opuszczają pasów startowych. Norek z norki, z sable, fox, broadtail, ryś i inne równie atrakcyjne futro wyglądają luksusowo. Dostępne są również wersje ze skórzanymi wstawkami, a także modele łączące futro z gładkiej i strzyżonej lub norki norki.
  4. Futrzane płaszcze z oryginalnych fasonów z dużą ilością falbanek, puszysty kołnierzyk, ściągacze, rękawy ¾, ozdobione koronką, cekinami, cyrkoniami, haftami lub metalowymi okuciami wyglądają imponująco.

Wybór futra z norek na typ figury

Wybierając futro, należy pamiętać nie tylko o jakości futra i głównych niuansach, które pomogą odróżnić futro z futra naturalnego od tak zwanego "futra z norek", ale także, że futro powinno pasować do typ ciała ponieważ wtedy to ta droga i piękna rzecz będzie dobrze na tobie wyglądać i sprawiać wrażenie, której oczekujesz od innych.

  1. Panie wysokie i szczupła postać mogą sobie pozwolić na absolutnie każdy styl norek. Na takiej figurze futro o dowolnej długości i kroju będzie wyglądać równie dobrze. Możesz wybrać zarówno klasyczny model, jak i bardzo ciekawe futro z norek z kapturem z materiału sable.
  2. Właściciele miniaturowego wzrostu i eleganckiej sylwetki powinni unikać zbyt długich modeli, a także futra na kolana. W nich będziesz wyglądał nieco śmiesznie. Doskonałym wyborem dla tych kobiet będą wstępnie dopasowane wersje przynajmniej połowy uda.
  3. Pełne panie z szerokimi biodrami dopasowują futra A-sylwetek do kolan lub ud. Takie futro kryje ewentualne braki postaci i pomaga skupić się na pięknych nogach.
  4. W przypadku kobiet z dużym biustem i wąskimi biodrami lepiej wybrać futro z norek o prostej sylwetce lub model dopasowany z paskiem. Takie modele zrównoważą sylwetkę i pomogą skupić się na mocnych stronach twojego ciała.
  5. Właściciele wspaniałej figury w postaci jabłka są przeciwwskazani do stosowania w długich pelerynach norek z udziałem sable, trot, srebrnego lisa lub innego długowłosego dodatku do futra. Lepiej jest wybrać proste futro z nosa strzyżonego.
Futra z norki 1Futra z norki 2Futra z norki 3
Kurtki z norki 4Kurtki z norki 5Futra z norki 6
Futra z norki 7Futra z norki 8Futra z norki 9