Kurtki puchowe norweskich marek najlepiej nadają się na zimę. W tym północnym kraju znajduje się ogromna liczba producentów puchowych kurtek, ale w tym artykule uważamy ich za najbardziej popularne.

Jest to jeden z najdroższych krajów europejskich, w sklepach, w których można kupić odzież wierzchnia wiodące marki w najniższych cenach. Ponadto często odbywają się sezonowe wyprzedaże, dzięki którym możesz ubierać się w wysokiej jakości odzież norweską po okazyjnej cenie.

Znani producenci znanych kurtek
  1. Fergo Norge . Tworząc kolekcję odzieży wierzchniej, producent wykorzystuje jedynie nowoczesne materiały i izolacje, które zatrzymują ciepło nawet w najsilniejszych mrozach. W kurtce tej marki na pewno będziesz dobrze chroniony przed hipotermią, ponieważ w jej produkcji używana jest specjalna tkanina teflonowa.
  2. Norweskie puchowe kurtki10Norweskie kurtki puchowe11Norweskie kurtki puchowe12
  3. Bergans . Norweskie kurtki puchowe dla kobiet tej marki są znane na całym świecie od wielu lat. Produkty firmy łączą najwyższą jakość, stylowy design, niesamowitą wygodę i przystępne ceny.
  4. Kurtki puchowe norweskie13Norweskie kurtki puchowe14Kurtki puchowe norweskie15
  5. Geograficzna Norwegia . Reprezentowana przez norweską firmę puchową zaangażowaną w produkcję kurtek przeznaczonych dla sportowców. Mają najwyższą jakość i niezawodność. Taka odzież wierzchnia może być również używana do aktywności na świeżym powietrzu. Między innymi kurtki puchowe Gehov Norway spełniają wszystkie najnowsze trendy w modzie.
  6. Norweskie puchowe kurtki16Kurtki puchowe norweskie18Norweskie puchowe kurtki17

Należy zauważyć, że damskie norweskie kurtki puchowe są w stanie wytrzymać najniższe temperatury, co oznacza, że ​​są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Norweskie puchowe kurtki1Norweskie puchowe kurtki2Kurtki puchowe norweskie3
Norweskie puchowe kurtki4Norweskie puchowe kurtki5Kurtki puchowe norweskie6
Norweskie puchowe kurtki7Norweskie puchowe kurtki8Norweskie puchowe kurtki9