Zestaw spódnic i bluzek jest idealny na lato. W zależności od sposobu i stylu wykonania, ten kombinezon nadaje się na co dzień, na biuro i na świąteczną cebulę.

Góra i spódnica z wysokim stanem - modne rozwiązanie

Ta kombinacja jest idealna do tworzenia stylowego i kobiecego wyglądu. Zestaw może być wykonany z bawełny, lnu, dzianiny, koronki, szyfonu, być jednokolorowy lub mieć nadruk. Góra i spódnica mogą mieć różne style:

  1. Zestaw ołówkowej spódnicy i krótkiego topu to klasyczny faworyt wielu dziewczynek. Na właścicielach pięknej ciasnej talii, wygląda niezwykle atrakcyjnie, podkreśla wyrafinowanie i wdzięku obrazu. Ta kombinacja nadaje się do nieformalnych wydarzeń. Ale do pracy lepiej jest wybrać kombinację ołówkowej spódnicy i wydłużonego blatu, który okrywa żołądek, ale także doskonale podkreśla linię talii. Nie zapomnij wybrać zestawu sandałów na wysokiej platformie, obcasach lub sztylecie.
  2. Zestaw długiej spódnicy i góry może stać się świątecznym strojem. Można w nim iść na wesele, do teatru, na wystawę, do restauracji. W celu uzupełnienia wizerunku luksusowej i modnej dziewczyny pomoże Ci duża biżuteria - kolczyki, bransoletki, pierścionki, będzie zbędna i sprzęgła. Nawiasem mówiąc, zestaw spódnicy w podłodze i na górze stał się ulubieńcem wielu znanych fashionistek - w takich sukienkach często można je zobaczyć na czerwonym dywanie.
  3. Zestaw spódnicy i góry midi może mieć odważny charakter, jeśli spódnica w nim jest wspaniała. Takie połączenie wygląda, rzeczywiście, świeże, letnie, co więcej, pozwala eksperymentować z butami - zastąpić buty i sandały trampkami lub sandałami gladiatora.

Spódnica z topowymi trendami

Jeśli Twoja figura pozwala nosić zestaw ze spódnicą i topem z wysokim stanem, to powinieneś zwrócić uwagę na to, że wysokość tej bardzo wysokiej spódnicy nie powinna tylko pokrywać pępka, ale nawet lekko uchwycić żebra. Spódnica może mieć wyraźny pasek, co jest szczególnie charakterystyczne dla modeli rozszerzanych, a proste spódnice mogą się bez niego obejść.

Kolor zestawu może być różny. Świetnie wygląda w kolorze białym, niebieskim, bordowym, żółtym. Miłośnicy drukowanych tkanin może odebrać letni garnitur w kwiatowy, geometryczny, drapieżny wzór. Jeśli chcesz wyglądać nietypowo, spróbuj przymierzyć spód i spódnicę z tkanin o różnych fakturach lub z różnymi wzorami, ale połączonych jakimś wspólnym elementem.

spódnica i top 1 zestawustaw spódnicę i górę 2zestaw spódnicy i góry 3
spódnica i top 4 kompletUstaw spódnicę i górę 5zestaw spódnicy i góry 6
zestaw spódnicy i góry 7zestaw spódnicy i góry 8zestaw spódnicy i góry 9