Dobrze dobrane rzeczy, a postać jest podkreślona i pozwoli Ci czuć się pewnie przez cały dzień. Sklepy mają gotowe zestawy, składające się ze spódnic lub spodni z bluzkami lub swetrami. Ale nie zawsze zestaw ubrań dla dziewczynek jest uniwersalny. Dlatego powinieneś nauczyć się samodzielnie zbierać rzeczy i tworzyć stylowe tandemy z nich.

Odzież dla młodych dziewcząt - sekrety łączenia ubrań

Przede wszystkim należy zauważyć, że ubrania dla chudych dziewcząt i właścicieli bardziej kobiecych form są diametralnie różne, więc uniwersalne rozmiary nie zawsze są właściwym wyborem.

Oto kilka podstawowych zasad łączenia odzieży casualowej dla dziewczynek:

  • Aby rozpocząć, zdecyduj styl wtedy rzeczy w szafie zawsze można łatwo łączyć;
  • rozmiary odzieży dla dziewczynek każda marka ma swoją własną, zwrócić na to uwagę i wybrać tylko swój rozmiar;
  • Ubrania dla nastolatków są zazwyczaj jasne i raczej odważne, ale nie nadają się do tworzenia uniwersalnych zestawów, lepiej jest preferować proste style i naturalne kolory, a także urozmaicić obraz za pomocą jasnych akcesoriów.

Ubrania młodzieżowe dla dziewcząt są naprawdę jasne, ale nie jest to powód, aby całkowicie je porzucić. Aby wybrać ubrania dla dziewczynek, styliści doradzają, biorąc pod uwagę rodzaj koloru, a dla niektórych z nich są jasne kolory, które będą przydatne.

Przede wszystkim wybieramy, która rzecz stanie się podstawą: może to być spodnie, spódnica, szorty lub sukienka. Pamiętaj, że ubrania dla smukłych dziewcząt są zwykle bardziej złożone i mają różne wykończenia, a kręte kształty wyglądają lepiej, gdy cięcie jest proste i zwięzłe.

Teraz, na podstawie tej bazy, uzupełniamy zestaw o inne rzeczy. Na przykład wybrałeś szorty, możesz nosić krótki top, stylową koszulę lub przewiewną koszulę. szyfonowa bluzka - wszystko zależy od rodzaju figury i stylu. Jeśli mówimy o ubraniach dla nastolatków dla dziewcząt, uzupełniamy bazę o biżuterię i małą torbę.

Podczas tworzenia zestawu ubrań dla dziewczynek styliści zalecają używanie nie więcej niż czterech kolorów. Obie kontrastujące kombinacje i tandem kilku odcieni tego samego koloru wyglądają równie dobrze.

Zestaw ubrań dla dziewczynek 1Zestaw ubrań dla dziewczynek 2Zestaw ubrań dla dziewczynek 3
Zestaw ubrań dla dziewczynek 4Zestaw ubrań dla dziewczynek 5Zestaw ubrań dla dziewczynek 6
Zestaw ubrań dla dziewczynek 7Zestaw ubrań dla dziewczynek 8Zestaw ubrań dla dziewczynek 9