Pomimo rozgłosu, Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham starają się chronić swojego pierworodnego Jacka Oscara przed uwagą ciekawskich i nie przesłali swoich zdjęć do sieci.

Szczęście bez zdjęć

W czerwcu 30-letnia Rosie Huntington-Whiteley dała swojemu chłopakowi 50-letniego syna Jasona Stathama. Dzieciak był pierwszym dzieckiem nie tylko dla "anioła" Victoria's Secret, ale dla popularnego brytyjskiego aktora, któremu nie spieszyło się do nabycia potomstwa.

Рози Хантингтон-Уайтли и Джейсон Стэтхэм

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham

Natychmiast po narodzinach Jacka Oscara supermodelka powiedziała fanom o swoich narodzinach, przedstawiając zdjęcie małego uchwytu noworodka. Od tego czasu Rosie, pomimo próśb zwolenników i kuszących ofert tabloidów, oferując solidne nagrody za sesję fotograficzną z synem, nie pokazała swojego syna nieznajomym.

Первое фото Джека Оскара

Pierwsze zdjęcie Jacka Oscara

Zdjęcie z synem

W poniedziałek Huntington-Whiteley zdecydował się zrobić wyjątek od zasad i udostępnił zdjęcie Jacka Oscara na swoim Instagramie. Elegancka blondynka, ubrana w elegancki kremowy sweter, jest nadrukiem na rampie prywatnego samolotu z 6-miesięcznym dzieckiem w ramionach. W komentarzach, top modelka, która najwyraźniej zebrała się z synem na wakacjach, napisała:

Wesołych Świąt.
Рози Хантингтон-Уайтли с сыном

Rosie Huntington-Whiteley z synem

Sądząc po ramkach krajobrazów, które pojawiły się na stronie piękna, udali się do Utah.

Фото из Instagram Рози Хантингтон-Уайтли

Zdjęcie z Instagramu Rosie Huntington-Whiteley

Фото  Рози Хантингтон-Уайтли

Jest jednak mało prawdopodobne, że będzie można ocenić, który dzieciak jest bardziej podobny. Jack Oscar jest zamknięty na pół, a jego twarz nie jest widoczna.

Czytaj także
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Niemal ich straciliśmy: 17 aktorów, którzy mogli umrzeć podczas filmowania
  • Rosie Huntington-Whiteley w stroju kąpielowym i topless sześć miesięcy po porodzie

Przypomnijmy, Rosie i Jason razem ponad siedem lat. Na początku 2016 r. Poinformowali o zaangażowaniu, a w lutym 2017 r. O uzupełnieniu rodziny.

Этим снимком Рози подтвердила свою беременность

Tym obrazkiem Rosie potwierdziła swoją ciążę