Słynny australijski model, piosenkarz, aktorka filmowa i DJ Ruby Rose pewnego dnia zszokowali fanów radykalnie zmienionym wyglądem. Podczas ceremonii Country Music Awards, która odbyła się w zeszłym tygodniu w Los Angeles, Ruby pojawiła się na nowym zdjęciu, którego główną atrakcją była nadmierna szczupła dziewczyna.

Руби Роуз на церемонии CMA 2017

Rubinowa róża podczas ceremonii CMA 2017

Fani są zszokowani wyglądem Rose

Na czerwonym dywanie tego wydarzenia Ruby pojawiła się w długiej, dopasowanej do sylwetki sukni, która została wyhaftowana błyszczącymi cekinami. Punktem kulminacyjnym produktu były odsłonięte plecy i ramiona, a także stójka. Przechodząc w sukience o takim kroju, Rose podkreśliła nie tylko wysoki wzrost, ale i nadmierną szczupłość. Na grzbiecie celebryta widać wyraźnie wyłaniające się żebra i wybrzuszone ostrza. Po tym jak film trafił do Internetu, sieci społecznościowe "eksplodowały", martwiąc się o recenzje fanów australijskiej gwiazdy. Oto, co można przeczytać w Internecie: "Jestem zszokowany. Jeszcze pół roku temu Rose wyglądała jak piękna dziewczyna, a teraz wygląda jak szkielet, myślę, że Ruby ma anoreksję "" Rose wygląda okropnie. Czas, aby przestała. "" Czy Rose uważa, że ​​wystawianie kości na pokaz jest piękne? Całkowicie głupi, nie estetyczny i obrzydliwy. Nie mam nic więcej do dodania "itd.

Поклонники шокированы внешностью Роуз

Ruby zaczęła szybko tracić na wadze, kilka miesięcy temu, kiedy całkowicie porzuciła mięso i alkohol. Ostatnio na swojej stronie na Instagramie opublikowała serię zdjęć, na których pochwaliła się nadmiernie smukłą postacią. Ponadto Ruby pokazał wszystkie kostki prasy, pisząc następujące słowa:

"Cóż, Bodysheymers, którzy mogą pochwalić się takim brzuchem, jak ja? Myślę, że niewielu. Zanim napiszesz do mnie w sieciach społecznościowych wszelkiego rodzaju paskudne rzeczy, miej oko na siebie. Idealny wygląd wcale nie oznacza, że ​​zdrowie fizyczne jest w tej samej formie, co postać i twarz. Rozmyślnie odmawiałem pewnych produktów nie dlatego, że podążam za modą, ale dlatego, że moje ciało mówi mi o tym. Teraz pojawiłem się przed tobą po porannym treningu, a teraz mam zamiar zjeść dużego wegetariańskiego burgera. "
Роуз хвастается своей фигурой

Rose przechwala się jego postać

Роуз за 2 месяца сильно похудела Czytaj także
  • Reese Witherspoon, Keith Hudson, Kate Beckinsale i inne gwiazdy opublikowały swoje zdjęcia nastolatków
  • W konflikcie między Taylor Swift i Kanye West, nowi uczestnicy
  • Ruby Rose i Nina Dobrev

Dietetyk Lisa De Fazio skomentował stan Rose

Po opublikowaniu zdjęć z wydarzenia mały post o pojawieniu się Ruby Rose postanowił napisać znaną dietetykkę Lisę De Fazio. Oto jakie słowa lekarz opisał stan słynnego modelu:

"To, co widzę na zdjęciach, naprawdę denerwuję. Myślę, że Rose ma prawdziwą anoreksję i powinna natychmiast przestać. Jeśli moja wizja mnie nie oszuka, teraz waga Ruby wynosi około 44-46 kg. Dla wzrostu powyżej 170 cm wskaźniki te są katastrofalne. Przy tej samej wysokości co Rose dziewczyna powinna ważyć około 61 kg. Fakt, że Ruby choruje na anoreksję, wskazuje również, że nie uważa się za zbyt szczupłą. Jeśli przeanalizujesz swoje strony w sieciach społecznościowych, od razu stanie się jasne, że nie jest zadowolona z jej wyglądu i nadal będzie mnie źle jeść i "zabijać" się na siłowni, jak to było wcześniej. "
Руби Роуз на заре своей славы, 2008 год

Rubinowa róża u zarania swojej sławy, 2008

Полгода назад Роуз была намного полнее