Wieloletni przyjaciele i koledzy z wydziału aktorskiego Matt Damon i George Clooney mają szczególne poczucie humoru. Pewnego dnia publiczność mogła być przekonana o występie Jimmy'ego Kimmela.

Актер признался, что боится покалечить своих детей

Nowo urodzony ojciec sam przyszedł do prezentera telewizyjnego, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z wychowaniem dzieci. Nieco później w studiu przyszedł jego przyjaciel - Matt Damon. Jego pojawienie się wydawało się nieoczekiwane dla samego prezentera, który powiedział, że pomaga swojemu przyjacielowi opiekować się bliźniakami, grając rolę "wąsatej niani". Przewrócił podwójny wózek, powiesił zabawki, grzechotki i smoczki. Aparat nie wyświetlał zawartości wózka, tylko krawędzie kocy, odpowiednio, różowe i szare.

Близнецы Джорджа Клуни дебютировали на телевидении

Damon powiedział, że przyszedł na krótką chwilę, gdy tylko okruchy poszły spać, aw telewizji bardzo głośno, kiedy gospodarz programu poprosił artystę, aby publicznie pokazał dzieciom, Damon zgodził się i wyjął obie paczki od razu z powozu. To prawda, natychmiast upuścił je na podłogę ... Najwyraźniej - koce były puste, aw wózku nie było dzieci. Widzowie zareagowali przerażeniem, które zastąpiło ogólne westchnienie ulgi i śmiechu.

To żart wymyślony przez twórczych amerykańskich aktorów!

Мэтт Деймон с детишкам Клуни Sprawy rodzinne

Cóż, na poważnie, w rodzinie Clooney, dorasta kilka różowych dzieci. Trzy miesięczna Ella i Aleksander uszczęśliwiają swoich rodziców. George Clooney przyznał, że dzieci wydają mu się tak małe i kruche, że serce zamiera, gdy tylko bierze dzieci w ramiona.

Według gwiazdy okruchy są już pełne charakteru. Pomimo tego, że Amal urodziła bliźnięta, mają one bardzo odmienny charakter i wygląd.

Ella - jak żona aktora. To mała młoda dama o dużych i pięknych oczach.

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jego życia i dzieci
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!

Aktor z dumą zauważył, że jego syn rośnie skokowo. Alexander jest wesołą postacią, jest większy od swojej siostry i lubi się śmiać:

"Nie uwierzycie, ale on już wie, jak usiąść i śmiać się z całego domu!".