Rumer Willis, córka słynnych gwiazd filmowych Demi Moore i Bruce Willis, obchodziła swoje 29. urodziny kilka dni temu. Z tej okazji aktorka opublikowała na swojej stronie na Instagram esej, w którym powiedziała, że ​​przez długi czas czuła się nieszczęśliwa, ale teraz czas już za nią.

Румер Уиллис

Rumer Willis

Oświadczenie 29-letniego Willisa

Wielu jest przyzwyczajonych do tego, że w dniu imieninowym lub w niektóre ważne święta celebryci gratulują sobie nawzajem, publikując na stronach w serwisach społecznościowych różne posty. Rumer postanowił nie podążać za tą tradycją i pogratulował sobie osobiście. W swoim małym eseju dziewczyna zastanowiła się nad faktem, że przez wiele lat celebra nie była sobą, ciągle ukrywając prawdziwy Rumer. Ponadto aktorka udostępniła zdjęcie z archiwum rodzinnego, na którym można było je zobaczyć w bieliźnie i dorosłych sandałach. Oto kilka słów, które Rumer napisał o sobie:

"Umieściłem to zdjęcie specjalnie na mojej stronie Instagram, aby przypomnieć wszystkim i sobie o tym, kim byłem przez wiele lat. Bardzo trudno mi o tym mówić, ale w przedstawionym zdjęciu nie widzisz mnie, ale dziewczynę, którą wszyscy chcieli zobaczyć. Prawdziwy Rumer był ukryty głęboko i pojawił się dopiero, gdy byłem sam z moimi siostrami. Przez wiele lat żyłem dla dobra moich krewnych i krewnych. Opowiedzieli mi, jak mam wyglądać i co muszę zrobić. Wysłuchałem ich i bezzwłocznie spełniłem ich prośby, ponieważ zawsze wydawało mi się, że będzie lepiej. Od dawna bardzo trudno było mi zaakceptować, że nie jestem taki jak wszyscy inni. Byłem nadzwyczajny, dziwny, wybuchowy, uprzejmy, szalony, impulsywny, uwielbiający złe pokazy ... Czy to cechy, które powinna mieć dziewczęca kobieta, którą wszyscy podziwiali, córka słynnych rodziców? Teraz wielu powie to oczywiście "nie", a ja nawet z nimi do pewnego stopnia solidarność, ale nie mogłem dalej tak żyć. Być może dlatego mam alkohol w moim życiu. Próbowałem utonąć w sobie pragnienie, stać się sobą. Po przejściu przez to wszystko zdałem sobie sprawę, że nie można tego kontynuować. Teraz jestem absolutnie szczęśliwy, ponieważ zaakceptowałem siebie takim, jakim jestem. W tej małej dziewczynce, która jest przedstawiona na zdjęciu, przepraszam, że tak długo ją trzymałem. Wszystkiego najlepszego! ".
Румер Уиллис (справа)

Rumer Willis (po prawej)

Czytaj także
  • Ciężarna Miranda Kerr i inne gwiazdy nagradzanej aftepatii "Złotego Globu"
  • Demi Moore ma nową powieść: jej wybrana jest o 30 lat młodsza!
  • Córki Demi Moore i Bruce'a Willisa znów szokują publiczność

Wyjątkowość - najważniejsze dla osoby

Po tak wzruszającym eseju fani napisali wiele komentarzy, w których wspierali Rumera. Wszyscy wierzą, że najważniejszą rzeczą dla danej osoby jest bycie wyjątkowym i zaakceptowanie tej jakości.

Nawiasem mówiąc, w wieku 29 lat Rumer pojawił się w 20 filmach, choć wszystkie jej role były drugorzędne. Raz w wywiadzie Willis powiedział te słowa:

"Jestem pewien, że będę w stanie osiągnąć te same wysokości w kinie, co moi rodzice. Rozumiem, że do tego będę musiał ciężko pracować, ale nie boję się pracy. Myślę, że mając przed oczyma taki przykład jak moja mama i tata, trudno jest założyć, że będę mierną aktorką. "
Румер Уиллис с отцом Брюсом Уиллисом

Rumer Willis z ojcem Brucem Willisem