W czerwcu ubiegłego roku Rosie Huntington-Whiteley urodziła swojego chłopaka, Jason Statham, który urodził się pierworodnym. Top model już powrócił do pracy, pojawił się w reklamie strojów kąpielowych.

Bez retuszu

Gwiazdy często przebiegły, rozpowszechniając na swoich stronach zdjęcie z filtrami, wykonane z udanego kąta, na którym wyglądają świetnie. We wtorek wszechobecni paparazzi schwytali 30-letnią Rosie Huntington-Whiteley, która stała się matką sześć miesięcy temu, na plaży na Bahamach.

Кадры Рози Хантингтон-Уайтли

Rosie Huntington-Whiteley na Bahamach

Supermodelka, która już chwalił się luksusowymi formami przed wyznawcami, wzięła udział w kolekcji zdjęć do kolekcji kostiumów kąpielowych marki Marks & Spencer.

Невеста Джейсона Стэтхема опубликовала фото в бикини

Narzeczona Jason Statham opublikowała zdjęcie w bikini

Początkowo "anioł" Victoria's Secret pojawił się w czarnej bandzie i szortach z jasnymi liśćmi palmy.

Potem, bez wahania, Rosie pozbyła się gorsetu, zdejmując topless, okrywając rękami jej nagą klatkę piersiową, pozując przed obiektywem.

Рози Хантингтон-Уайтли без лифаРози Хантингтон-Уайтли без купальникаРози Хантингтон-Уайтли топлес

Jeszcze nie doskonały?

Użytkownicy sieci, po przestudiowaniu najnowszych zdjęć Huntingtona-Whiteleya bez photoshopu, rozpoczynali gorącą debatę, omawiając jej postać w Internecie. Pomimo faktu, że Rosie szybko straciła na wadze po porodzie, wielu użytkowników krytykowało formy panny młodej Jason Statham, mówiąc, że jej bujne piersi opadły, a żołądek nie był płaski.

Снимки Рози Хантингтон-Уайтли

Fani jednak walczyli o ochronę swoich ulubionych, zapewniając supermodelkę, że jest fantastyczną kobietą, wciąż jest piękna, apetyczna i wygląda cudownie.

Фото Рози Хантингтон-Уайтли Czytaj także
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Niemal ich straciliśmy: 17 aktorów, którzy mogli umrzeć podczas filmowania
  • Rosie Huntington-Whiteley chwalił się niezwykłymi zdjęciami na Instagramie

Przypomnijmy, że przez siedem lat Huntington-Whiteley spotkał się z popularnym hollywoodzkim aktorem Jasonem Stathamem, który jest o 20 lat starszy od niej. Tego lata, zakochanego, który nie spieszy się pod koroną, urodził się syn zwany Jackiem.

Рози Хантингтон-Уайтли и Джейсон Стэтхем

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham

Рози Хантингтон-Уайтли с сыном в декабре

Rosie Huntington-Whiteley z synem w grudniu