Aby schudnąć poprzez zmiany w diecie należy podchodzić ostrożnie, ponieważ każda dieta jest poważnym stresem dla organizmu. Aby mieć pewność, że dieta ma minimalne negatywne konsekwencje i jest korzystna dla organizmu, należy preferować diety wieloskładnikowe, które zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków. Taka sprawdzona dieta obejmuje dietę ryżową od Eleny Malysheva. Znany prezenter telewizyjny i dietetyk oferuje długoterminową dietę, która pomoże nie tylko schudnąć, ale także poprawi zdrowie.

Dieta ryżu z Malysheva oznacza unikanie w diecie produktów takich jak sól, słodycze , alkohol, ziemniaki, marchew, buraki i produkty zawierające tłuszcze roślinne i zwierzęce. Podstawą diety jest ryż, świeże lub gotowane warzywa i owoce.

Ważnym punktem diety ryżu Eleny Malysheva jest czas jej trwania. Przeznaczony jest na 2-3 miesiące, ponieważ jest to okres czasu niezbędny do restrukturyzacji organizmu na nowej fali żywności, oczyszczonej z toksyn i żużlu. Podobnie jak podczas innych diet, w tym czasie konieczne jest picie dużej ilości wody lub niesłodzonej zielonej herbaty . Płyn powinien wchodzić do organizmu między posiłkami, a nie w trakcie jedzenia.

Zasady diety ryżu Malyshevoy
  1. Posiłki powinny obejmować pięć posiłków. Te trzy dawki są podstawowe, więc powinny mieć większą objętość spożywanego pokarmu. Dodatkowe posiłki składają się z sałatek owocowych, orzechów lub owoców.
  2. Nie możesz głodować. Nie pomijaj żadnego z posiłków, ponieważ organizm może uruchomić mechanizm gromadzenia tłuszczu.
  3. Policz kalorie. Malysheva zaleca, aby nie przekroczyć 1200 kalorii. Zwiększ ilość spożywanych kalorii, tylko jeśli dana osoba jest aktywna sposób życia .
  4. Śniadanie powinno zawierać niewielką porcję ryżu z dodatkiem suszonych moreli, rodzynków, cytryny, cynamonu, daktyli, dieta dla niemowląt jabłko i niesłodzoną zieloną herbatę.
  5. Obiad może zawierać zupę warzywną lub ryżową, sałatkę warzywną, duszoną z warzywami, ryż.
  6. Kolacja składa się z gotowanego ryżu i surówki. Możesz wyciągnąć cukinię i dodać do sałatki łyżkę kwaśnej śmietany.
  7. Do diety lepiej używać nierafinowanego i ciemnego ryżu. Jeśli tak nie jest, lepiej jest preferować zboża z długimi, cienkimi ziarnami.
  8. Podczas gotowania ryżu musisz kilkakrotnie zmienić wodę.

Jeśli zauważysz, że podczas diety ryżu z Elena Malysheva pogorszyłeś stan włosów i paznokci, zacznij przyjmować multiwitaminy w aptece.