W okresie przenoszenia dziecka charakter każdej kobiety staje się nieco inny. Wszystkie przyszłe mamy są albo nerwowe, albo jęczące, albo bardzo wesołe i wesołe. Śmiech i łzy naprzemiennie są dla nich zjawiskiem bardzo normalnym i tłumaczy się zmianami hormonalnymi w ciele. Ale w każdym przypadku wszystkie kobiety w ciąży, na poziomie podświadomości, zaczynają martwić się o swoje dziecko wcześniej, myślą o nadchodzących porodach i martwią się o ich rozwiązanie. Dlatego przyszłe matki, które nie są obce chrześcijańskiej wierze, nie będą ingerować w znajomość przynajmniej jednego krótkiego modlitwa przeczytać przed porodem.

Modlitwa kobiety w ciąży przed porodem

Wiara w Boga zawsze pomaga człowiekowi pokonać wszelkie przeszkody. Posiadanie dziecka to naturalny, ale trudny proces. Aby to ułatwić, istnieje modlitwa dla kobiet w ciąży, którą kobieta może przeczytać przed porodem lub jej krewni podczas porodu. Aby poród rozpoczął się bezpiecznie, musisz przeczytać modlitwę błogosławionej Matrony tuż przed porodem:

O, błogosławiona Matko Matro, słuchaj i przyjmuj nas teraz, grzesznicy, modlimy się do Ciebie, który nauczyłeś się przez całe życie, i słuchaj wszystkich cierpień i żałoby, z wiarą i nadzieją na twoje wstawiennictwo i pomoc tych, którzy przychodzą, biegnąc, ulgą i cudownym uzdrowieniem dla wszystkich, którzy służą; Wasze miłosierdzie będzie teraz zubożone, niegodne, niespokojne w mnóstwie tego świata i nigdzie nie znajdziemy pociechy i współczucia w smutku duszy i nie pomożemy w chorobach cielesnych: leczyć nasze choroby, zachowywać pokusy i udręki diabła, namiętne wojowanie, modlitwę wnieść swój codzienny krzyż, nosić wszelkie trudy życia i poteryati w nim obrazu Boga, prawosławia na resztę naszego Zapiszlub, nadziei i ufności w Boga, aby mieć silną i szczerą miłość do innych; Pomóż nam, po opuszczeniu tego świata, dotrzeć do Królestwa Niebieskiego wraz ze wszystkimi, którzy się podobają Bogu, wielbiąc miłosierdzie i dobroć Ojca Niebieskiego, w Trójcy slavimago, Ojca i Syna i Ducha Świętego, na wieki wieków.

Przez jakiś czas wcześniej modlitwa o poród poród należy modlić się za cały personel medyczny, który będzie obecny w komorze urodzenia. Poproś Pana, aby pomógł im w ich pracy. Kiedy skurcze już rozpoczęte, musicie krótko odmawiać modlitwy do Pana Jezusa. Musisz wierzyć w słowa, które są wymawiane, ponieważ każda modlitwa nie pozostaje niespotykana. A kiedy nadchodzi chwila pojawienia się dziecka, musisz myśleć tylko o swoim dziecku i mieć nadzieję na dobry wynik porodu.

Głęboko wierzące kobiety nie muszą zostawiać krzyża daleko od siebie, nawet jeśli lekarz nalega na to. W skrajnych przypadkach musisz umieścić go obok siebie, ponieważ krzyż prawosławny jest pierwszym strażnikiem w każdej firmie.