Ludzie, którzy chcą pozbyć się nadwagi i poprawić swoje zdrowie, przechodzą na właściwe odżywianie, co oznacza ułamek jedzenia. Ważne jest, aby wiedzieć, co jeść na obiad z PP, aby uzyskać niezbędne substancje dla organizmu, utrzymać metabolizm i nie odczuwać głodu.

Jaki powinien być lunch na odchudzanie na PP?

Aby prawidłowo przygotować menu na lunch, należy wziąć pod uwagę podstawowe zasady prawidłowego odżywiania:

 1. Produkty do tego posiłku należy wybrać tak, aby menu zawierało tłuszcze, węglowodany i białka, a także witaminy i minerały.
 2. Nie jest konieczne gotowanie żywności przez długi czas, w przeciwnym razie wiele użytecznych substancji zostanie zniszczonych. Do utraty wagi na lunch z potrawami gotującymi PP dla pary, gotować na wolnym ogniu, gotować lub piec.
 3. Czas posiłków w odniesieniu do posiłków frakcyjnych wynosi od 10 do 14. Codziennie zaleca się spożywanie posiłków w tym samym czasie.
 4. Obiad na PP powinien obejmować około 40% dziennej diety.
 5. Porcja powinna być taka, aby można było zaspokoić głód, ale jednocześnie nie było poczucia ciężkości.
 6. Wybierz do gotowania świeżych i gotowanych warzyw, dietetycznego mięsa i ryb, małej ilości zbóż i produktów pełnoziarnistych.
 7. W razie potrzeby można uzupełnić dietę zielona herbata , ale bez cukru. Najlepiej wypić go w pół godziny po głównym posiłku.

Aby uczynić menu wygodnym dla ciebie, proponujemy kilka opcji na lunch w PP:

 1. Część barszczu gotowanego w warzywach lub bulionie z kurczaka, mały kawałek filetu, surówka z kapusty, kromka chleba żytniego i 1 łyżka. niesłodzony kompot.
 2. Zupa jarzynowa, ale bez ziemniaków, kotlet z kurczaka, gotowana w piekarniku, kromka chleba żytniego, sałatka grecka i rozcieńczony sok pomarańczowy.
 3. Porcja rosołu z kurczaka, gotowany filet, kromka chleba żytniego, sałatka jarzynowa i herbata.
 4. pp lunch
 5. Zupa z kurczaka i ryżu, porcja gryki i kawałek ryby, które powinny być na parze, i kolejna sałatka z kapusty, doprawiona masłem.
 6. Porcję solanki, kawałka cielęciny z ziołami do parzenia i sałatkę z buraków.
 7. Rassolnik z jęczmieniem ryżowym lub pęczkowym, puree ziemniaczane z kotletem z kurczaka parowym i sałatką warzywną, doprawione kefirem.

Jeśli istnieje silne pragnienie zjedzenia czegoś słodkiego, a następnie owocowego, z wyjątkiem bananów i winogron, dopuszcza się niewielką ilość marmolady, marshmallow lub gorzkiej czekolady.