Jeśli ktoś zdecyduje się iść dalej właściwe odżywianie , a następnie do głównych posiłków musisz dodać dwie przekąski. Nie powinny być małe, ale dobrze jest zaspokoić głód. Istnieją różne możliwości podjadania PP, a może to być proste danie i oddzielny produkt.

PP - smaczne i proste przekąski

Po pierwsze, rozważ jedzenie, które dietetycy zalecają jako przekąskę:

  1. Dobrą opcją zaspokojenia głodu są suszone owoce z wyjątkiem suszonych śliwek. Musisz jeść nie więcej niż pięć rzeczy.
  2. Aby szybko zaspokoić głód w dowolnym miejscu, zaleca się nosić orzechy: migdały, orzechy laskowe lub orzechy włoskie.
  3. Po południu popołudniowe przekąski to warzywa i owoce, z wyjątkiem bananów i winogron. Najlepiej wybrać parę identycznych owoców, na przykład jabłek lub ogórków.
  4. Sfermentowane produkty mleczne pomogą zaspokoić głód między głównymi posiłkami, ale powinny być niskokaloryczne.

Teraz zastanów się nad prostymi daniami przygotowywanymi w krótkim czasie i dostępnymi składnikami:

  1. Koktajle Napoje można przygotować z warzyw, jagód, owoców i ziół. Istnieje ogromna liczba przepisów na każdy gust. Jako słodzik możesz użyć trochę miodu.
  2. Kanapki . Jest to świetna opcja do organizowania przekąsek w pracy. Wiele osób uważa, że ​​kanapki są szkodliwe dla postaci, ale można je przygotować ze zdrowych produktów. Na podstawie użyj bochenków lub chleb pełnoziarnisty . Weź plasterki gotowanego kurczaka, niskotłuszczowego sera, warzyw i liści sałaty.
  3. Rzuć z lavash . Świetna opcja z przekąskami, którą możesz zabrać ze sobą. Lavash można nasmarować niskotłuszczowym kremowym serem lub śmietaną. Do napełniania użyj chudego mięsa, warzyw, sałatki itp.
opcje przekąsek