Witaminy należy podawać codziennie do normalnej pracy. Możesz je zdobyć z pożywienia iz narkotyków opracowanych w laboratoriach.

Czy syntetyczne witaminy są pomocne?

Spory na ten temat nie kończą się od wielu lat. Niektórzy eksperci twierdzą, że "chemia" nie może być przydatna dla ciała, podczas gdy inni wierzą w coś odwrotnego. Istnieje opinia, że ​​sztuczne witaminy , poddane głębokiemu czyszczeniu, są bardziej skuteczne i lepiej wchłaniane przez organizm. Zalety to fakt, że wszystkie rodzaje alergii są całkowicie usunięte z leku.

Dla wielu osób informacje dotyczące korzyści i szkód syntetycznych witamin nadal nie są znane. Taka ignorancja może prowadzić do poważnych problemów, ponieważ niedawne eksperymenty przyniosły szokujące wyniki - nadmierne stosowanie syntetycznych witamin jest niebezpieczne i powoduje zmniejszenie życia, to nie dotyczy natury. Sztuczne substancje o przedłużonym użytkowaniu prowadzą do tego, że organizm zatrzymuje się bez ich pomocy w walce z wirusami i infekcjami. Nadmierne spożycie witaminy A powoduje rozwój chorób wątroby i bólów głowy. Duża liczba witamina d może powodować problemy z nerkami i sercem, a nadmiar witaminy E negatywnie wpływa na żołądek i prowadzi do zawrotów głowy. Ogólnie rzecz biorąc, witaminy syntetyczne mogą być spożywane, ale tylko lekarz powinien je przepisać i przepisać dawkowanie.

Różnica między syntetycznymi witaminami i naturalnymi witaminami wynika z faktu, że są one "izolowane" i organizm może je rozpoznać tylko za pomocą innych substancji. Niektóre witaminy są po prostu nie trawione lub nagromadzone, lub są wnioskowane naturalnie. Wiele osób jest zainteresowanych tym, jak odróżnić witaminy syntetyczne od naturalnych bez testów laboratoryjnych? Istnieje wyjście - spójrz na opakowanie i jeśli substancje są nienaturalne, wtedy zostanie stwierdzone, że lek należy "brać na kursy" lub "brać miesięczne przerwy".