W trudnym zadaniu z nadwagą możesz użyć różnych środków. Na przykład, wyszczuplające grzyby - są bardzo skuteczne, ponieważ wzbogacają twoje ciało. białko roślinne i, co więcej, nie za kaloryczne. Oprócz zwykłych pieczarek, boczniaków, kurków i innych odmian, których używamy w kuchni, istnieją pewne grzyby drzewne, które są zalecane do odchudzania.

Grzyby na diecie

Aby przygotować lekką miskę, po prostu zamień mięso, drób lub ryby na grzyby. Ta zasada działa doskonale zarówno na pierwsze kursy, jak i na drugą:

  1. Na obiad można gotować zupę grzybową, zupę grzybową, zupę grzybową lub zupę jarzynową z grzybami.
  2. Na kolację z grzybami można przygotować gulasz, ryż lub po prostu dodać duszone grzyby do dowolnego naczynia bocznego.

Jedząc w ten sposób, stracisz wagę, ponieważ grzyby są znacznie łatwiejsze niż mięso. Na 100 gramów wołowiny dietetycznej ma 187 kalorii i tyle samo grzybów - tylko 27 kcal. Dlatego używając pieczarek w gotowaniu zamiast mięsa, stracisz wagę bez większego wysiłku. Oczywiście najlepiej jest gotować je na kolację, dzięki czemu ostatni posiłek jest najłatwiejszy.

Grzyby hubka do utraty wagi

grzyb chaga do odchudzania

Mushroom Reishi (hubka) do odchudzania zaczęła używać pierwszych ludzi w Azji. Grzyb ten rośnie na słabych drzewach i pniach. Zawiera aminokwasy, peptydy, lipidy, alkaloidy, glikozydy, olejki eteryczne. Ponadto istnieją witaminy i wiele minerałów: wapń, mangan, sód, siarka, żelazo, cynk, potas, magnez, miedź, german.

Z reguły produkty z takim grzybem w kompozycji są dystrybuowane za pośrednictwem marketingu sieciowego i jak dotąd nie są znane wiarygodne badania, które dokładnie udowodniłyby jego skuteczność w odchudzaniu.

Chaga Odchudzający Mushroom

Ten grzyb w swojej zawartości składników mineralnych i witamin jest bardzo podobny do hubki. Zwykle wlewa się ją w ciepłą wodę 1:10 i kładzie nacisk na 5 godzin, po czym trzy razy dziennie bierze pół szklanki pół godziny przed posiłkiem.