Nie po raz pierwszy odważne eksperymenty z formami i interpretacjami różnych stylów i epok doprowadzają projektantów do przemyślenia takich szczegółów garderoby, jak piżama. Pierwszy do jej niepowtarzalny Coco Chanel przez przeniesienie piżamy z czysto męskiej garderoby na kobietę. Teraz kostiumy tego typu można obserwować nie tylko w domu, ale także na ulicach miasta, a piżamowy styl ubierania się stał się jednym z najpopularniejszych w 2016 roku.

Garnitury w stylu piżamy 2016

Szczególnie często w strojach o podobnej stylistyce można spotkać popularnych ludzi, tzw. Celebrytów, a także przedstawicieli kierunków ulicznych: blogerów modowych, fotografów, stylowe młode dziewczyny, które chcą przyciągnąć uwagę swoim jasnym wyglądem, z pomocą którego stał się sławny lub stać się sławny. strony błyszczących czasopism i publikacji online na temat mody.

Do codziennego noszenia przez zwykłe dziewczęta, ten trend może być nieco trudniejszy, ponieważ ryzyko jest wysokie, aby nie wydawać się modne, ale po prostu niechlujne i leniwy, aby wyglądać tak, jakby zapomniałeś zmienić ubrania przed opuszczeniem domu. Aby tego uniknąć, powinieneś przestrzegać kilku zasad noszenia piżamy.

Latem 2016 r. W stylu piżamy oferuje szeroką gamę modeli, które zostały specjalnie stworzone do wychodzenia na ulicę. Te opcje należy zakupić. Są zwykle wykonane z cienkich, ale szlachetnych materiałów, takich jak jedwab lub bawełna. Wybierz piżamy powinny mieć dokładnie taki rozmiar, to znaczy ramiona kurtki i długość spodni powinna Ci odpowiadać. Piżama z tkaniny powinna być dobrze wyprasowana, nie dopuszcza się żadnego zaciśnięcia lub innych wad tkanin. Materiał, z którego piżamy są uszyte, nie powinien być przezroczysty.

Rozwiązanie kolorystyczne garnituru w stylu piżamowym zazwyczaj odbywa się w dyskretnych i pastelowych kolorach. Wśród rysunków najbardziej mile widziane są ozdoby z kwiatów, pionowy pasek i mały groszek.

Ponieważ takie stroje są szyte z nie-gęstego materiału, podczas noszenia odzieży damskiej w stylu piżamy 2016, powinieneś podnieść bieliznę, która się nie przejrzy. Lepiej wybrać płynny zestaw neutralnego beżu.

Akcesoria i obraz na piżamę do garnituru 2016

Ogólnie rzecz biorąc, taki pozew jest dość demokratyczny. Można go nosić do pracy (jeśli biuro nie ma ścisłych wymagań kod ubioru ) oraz na spacer i romantyczną randkę. Cóż, na imprezę w stylu piżamowym 2016, ten strój będzie idealny.

W zależności od przeznaczenia należy wybrać odpowiednie akcesoria. Buty najlepiej nadają się do wariacji na pięcie, na przykład sandałów, butów z zamkniętym nosem lub botków. Ale możliwe jest łączenie z piżamami i bardziej sportowymi butami, w szczególności snickers. W takim przypadku spodnie powinny być skrócone i pokazywać kostki lub odwrotnie, mieć odpowiednią długość, aby zakopać obszar sznurowania.

Torby do tego rodzaju stroju powinny być wykonane z materiału, który może utrzymać dobrą formę. Rozmiar może być bardzo różny.

Jeśli martwisz się zbyt dużą sylwetką garnituru piżamowego, to na wierzchu niektórych kurtek można napiąć pas, który podkreśli krzywe figury i skupi się na talii.

W garniturach-piżamach wyglądają świetnie: turban, czapki, szaliki. Jako akcesoria odpowiednie są duże kolczyki i naszyjniki, ale można też zatrzymać się na kilku cienkich łańcuszkach delikatnie podkreślających zgięcie szyi.

Jako fryzura dla siebie w stylu piżamy, lepiej wybrać luźne włosy o stylizacji w postaci dużych loków lub zebrać niską bułeczkę lub koński ogon.

Odzież w stylu piżamowym 2016 1odzież w stylu piżamowym 2016 2odzież w stylu piżamy 2016 3
odzież w stylu piżamy 2016 4odzież w stylu piżamowym 2016 5odzież w stylu piżamy 2016 6
odzież w stylu piżamy 2016 7sukienka w stylu piżamy 2016 8odzież w stylu piżamy 2016 9