Aktorka Michel Mercier, znana na całym świecie z roli niezrównanej Angeliki z filmów opartych na powieściach Anne i Serge Golon, urodziła się w 1939 roku. Mówi o tych gwiazdach filmowych, które podziwiały fanów tylko po ich pojawieniu się. Ale, co zaskakujące, w młodości parametry postaci Michela Merciera były dalekie od ideałów, które służą jako punkt odniesienia dla obecnego pokolenia.

Tylko fakty

Co ciekawe, aktorki tego okresu nie mogły się pochwalić wysokim wzrostem lub modelem, w obecnym rozumieniu, liczbą. Ale Sophia Loren, Marilyn Monroe i Michelle Mercier, których wzrost i waga nie były idealne, stały się dla tego pokolenia. symbole seksu i pozostańcie nimi do teraz.

Wizerunek Angeliki, stworzonej przez Michela, został uznany za najbardziej seksownego i uwodzicielskiego we francuskim kinie. Standardem kobiecości i stylu były jej szmaragdowe oczy i czerwone puszyste włosy.

Niedawno francuski magazyn opracował listę najsłynniejszych aktorek we Francji. I jedno z zaszczytnych miejsc w nim zajął Michel Mercier, którego wysokość wynosiła 163 centymetry. Co więcej, przy bardzo niewielkim wzroście i parametrach rysunku 90-57-88 Michel Mercier znalazł się w rankingu najpiękniejszych aktorek XX wieku. I to jest wersja jednego z amerykańskich magazynów.

Niesamowita popularność

Wiadomo, że przy jej wzroście Michelle ważyła 53 kilogramy. I to są dane, które posiadała w czasach, kiedy była najpopularniejsza. Na jej ostatnich zdjęciach widać, że parametry postaci Michel Mercier zmieniły się nieco, ona zyskała dodatkowe funty. Ale nawet biorąc pod uwagę ten fakt i fakt, że aktorka ma już ponad siedemdziesiąt lat, wciąż wyznaje miłość mężczyzny. I należą do nowego, młodszego pokolenia.

Czytaj także
  • 14 legendarnych rzeczy, które na zawsze zmieniły świat mody
  • 30 celebrytów, którzy zginęli tragicznie
  • Media opublikowały zdjęcia ciężarnej Marilyn Monroe

Na podstawie licznych badań przeprowadzonych na całym świecie naukowcy doszli do wniosku, że kobiety o małym wzroście są bardziej atrakcyjne niż kobiety o długich nogach. Ale najważniejszą rzeczą, która jednoczy słynne kobiety i aktorki tego czasu, jest miłość. Nieograniczona miłość do świata, ludzi, ludzi. To ona próbowała przekazać publiczności swoje role i życie.

Мишель Мерсье - нежная улыбка и притягательный взгляд В юности она хотела стать балериной Девушка  устроилась в труппу престижного Оперного театра
Кадр из фильма об АнжеликеЕе героиня в Анжелике была такой счастливой!Мишель Мерсье на 4-Канском кинофестивале
Фото в студииМишель Мерсье, фотоФото на пляже