Antonio Banderas - Jako syn nauczyciela i policjanta, jako dziecko marzył o zostaniu piłkarzem. Ale los zadeklarował inaczej - szczupły i sprawny młody człowiek wszedł do szkoły aktorskiej, która stała się punktem wyjścia w jego gwiezdnej karierze. Teraz Antonio Banderas jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi w Hollywood, a jego talent aktorski jest uznawany przez miliony, poza tym aktor jest zaangażowany w jego ulubioną rzecz - winiarstwo, aw zeszłym roku został studentem brytyjskiego college'u.

Jaki jest wzrost, waga i wiek Antonio Banderasa?

Atrakcyjny wygląd aktora, jego postać jest podciągnięta i wyjątkowa kobieca publiczność przez wiele lat. Nawet teraz, gdy Antonio nie jest już młody, nie traci swojej atrakcyjności w oczach pięknej połowy społeczeństwa. Wielu wielbicieli wciąż interesuje kwestia, jaki wzrost, waga i wiek ma Antonio Banderas. Warto zauważyć, że aktor stwierdził, że jego wzrost wynosił 174 cm, a jego waga wynosiła od 65 do 80 kg. Ale te dane były wielokrotnie kwestionowane, ale buty na piętach były winne. Rzeczywiście, Antonio Banderas bardzo często pojawia się publicznie w butach z małymi obcasami, które pasują harmonijnie do wizerunku seksownego macho. Dlatego między fanami pojawiają się sporadycznie dyskusje o rzeczywistym rozwoju gwiazdy.

Jeśli chodzi o wiek, nie ma sprzecznych danych. Policzcie - Antonio Banderas urodził się 10 sierpnia 1960 roku, to znaczy, że wkrótce celebryci obchodzą jego 56. urodziny.

Czytaj także
  • Antonio Banderas z narzeczoną Nicole Kempel na premierze serialu "Geniusz"
  • Te 18-gwiazdkowe mężczyźni, kurwa, chodzą zarówno za długie, jak i krótkie włosy!
  • Znowu rak lub następny plastik? U Melanie Griffith pooperacyjny bandaż na nosie

Warto zauważyć, że aktor, mimo wieków, wygląda świetnie: jego waga jest normalna, proporcje są idealne, kontynuuje działanie w filmach, interesuje się aktywnym sportem, modą i sztuką.

Антонио Бандерас в отличной форме Антонио Бандерас кумир миллионов Антонио Бандерас с бывшей супругой
Антонио Бандерас с дочерьюАнтонио Бандерас эталон мужской привлекательностиВес Антонио Бандераса