Mężczyźni mierzą centymetry i centymetry wzrostu, w tym. Ten parametr fizjologiczny ma niemałe znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o człowieka, który jest znany na całym świecie. A kto nie zna Roberta Downeya Jr., który znakomicie zagrał rolę Tony'ego Starka w fantastycznym filmie akcji przygodowej "Iron Man"? Wydaje się, że wciąż możesz marzyć, ponieważ jest sława, bogactwo materialne i szczęśliwe życie rodzinne. Ale oczywiście aktor ma jeden kompleks, nie na darmo Robert Downey Jr. nie lubi być fotografowanym do pełnej wysokości. Oczywiście, unikanie kamer jest zniechęcającym zadaniem dla wymagających aktorów, dlatego najczęściej w miejscach publicznych pojawia się w buty na obcasie . Jaka jest wysokość Robert Downey Jr.?

Plamy słoneczne

Są to pewni ludzie na naszych ekranach telewizyjnych i czerwonych ścieżkach, bez wad, kompleksów i problemów, ale w rzeczywistości aktorzy to zwykli ludzie. Robert Downey, który jest uwielbiany przez miliony fanów i fanek, uważa, że ​​jego wzrost jest zbyt mały. Oczywiście nie wygłasza takich oświadczeń na głos, ale wnioski nasuwają się same. W oficjalnym portfolio, dostępnym dla każdego ministra Melpomene, wskazano, że Robert Downey Jr. ma wysokość równą 174 centymetrowi i wagę w przedziale 73-75 kilogramów. Ale te dane zostały zakwestionowane więcej niż raz i oto dlaczego.

W 2003 roku, po wyzdrowieniu po rozwodzie z Deborah Falconer, Robert poślubił Susan Levin. Druga żona aktora, który jest producentem, nigdy nie ukrywała swojego wzrostu - 160 centymetrów. I po co to ukrywać, jeśli według ogólnie przyjętych standardów pasuje do "pośredniego podłoża"? Rozwiązanie elementarnego przykładu matematycznego wystarczy, aby określić różnicę wysokości między Robertem Downeyem i jego żoną, która wynosi 14 centymetrów. Ale zdjęcia wykonane przez paparazzi, gdy aktor i jego żona odpoczywają na plaży, pokazują, że różnica ta jest nieco mniejsza. Można to łatwo zauważyć patrząc na zdjęcie poniżej. Nawet gołym okiem widać, że wzrost Roberta Downey Jr. nie osiąga zadeklarowanych 174 centymetrów. Zmienia się w granicach 170-172 centymetrów.

Роберт Дауни с женойАктер Роберт Дауни младшийРазница в росте не так уж велика

Czy to jest powód do uprawy? kompleksy ? Każda odpowiednia osoba nie zauważy w tym problemu. Ale aktor myśli inaczej, bo na uroczystych imprezach był wielokrotnie zauważany w butach, co zwiększało jego wysokość. Oczywiście w szafie aktora Hollywood dominują buty i buty o wysokim obcasie kwadratowym, które stara się ukryć pod długimi nogawkami. Ale wszechobecne kamery paparazzi nie uciekają.

Каблукам голливудского актера может позавидовать любая девушкаРоберт Дауни носит обувь на каблукахАктер старается выглядеть выше

Pozostaje tylko zgadywać, dlaczego aktor, który kąpie się w promieniach chwały, ucieka się do podobnych sztuczek. O wiele ważniejsze jest prowadzenie zdrowego stylu życia, ponieważ nie jest tajemnicą, że Robert Downey Jr., który po raz pierwszy pojawił się w filmach w wieku pięciu lat, miał problemy z alkoholem i narkotykami. W stanie upojenia często organizował walki i pewnego dnia zasnął przed nagimi sąsiadami w salonie, którzy nocą wspinali się po płocie. W 1996 r. Aktor przeszedł obowiązkowe leczenie uzależnienia od narkotyków, a następnie spędził półtora roku w więzieniu.

Czytaj także
  • Mieszkańcy Rosji widzieli wśród znajomych bliźniaków gwiazd i to bardzo zabawne!
  • Czy Robert Downey Jr. żegna się z Iron Manem?
  • People's Choice Awards 2017 - nominowani, zwycięzcy, najlepsze stroje

Według Roberta, Susan Levine, którą nazywa świętą kobietą, uratowała go od alkoholu i narkotyków.

Харизмы Роберту не занимать Даже спортивная обувь у Роберта на высокой подошве Дауни младший в роли Тони Старка