Nie jest tajemnicą, że wszystkie kobiety chcą zachować atrakcyjny wygląd i młody wygląd tak długo, jak to możliwe. Dotyczy to szczególnie gwiazd filmowych i telewizji. Są gotowi podjąć radykalne kroki, aby odzyskać dawną młodość. Fani mogli to zobaczyć ponownie, gdy zobaczyli Renée Zellweger po operacji.

Renée Zellweger po operacji plastycznej

Rene pojawiła się w nowym wydaniu w październiku 2014 roku na imprezie magazynu Elle. Pojawienie się sławnej hollywoodzkiej aktorki zmieniło się tak bardzo, że na początku nawet jej nie rozpoznali. W końcu kobieta wyraźnie przeszła rozległą operację plastyczną. Szczególnie zauważalne były zmiany w obszarze oczu. Specjaliści chirurgii plastycznej twierdzą, że przeprowadzono Renee Zellweger blepharoplastyka podczas którego usunięto charakterystyczne obrzęki pod oczami, małe zmarszczki mimiczne wspólne dla jej wieku. Podniesione brwi Renee stały się niższe i utraciły dawną formę. Chirurdzy plastyczni pracowali również nad słynnymi okrągłymi policzkami aktorki, która kiedyś była tak zapamiętana przez fanów w filmie "Pamiętnik Bridget Jones". Teraz policzki stają się bardziej wyrzeźbione, dawna okrągła już nie ma.

Ogólnie wielu zauważyło, że twarz Renée Zellweger stała się zauważalnie świeższa, a jej wygląd stał się bardziej otwarty. Ale w tym samym czasie rysy twarzy aktorki bardzo się zmieniły, straciły swoją dawną wyjątkowość i atrakcyjność, stały się podobne do zamarzniętej maski woskowej.

Po tym wyjściu na Rene spadł tłum pytań od zainteresowanych. Aktorka kategorycznie zaprzeczyła interwencji chirurgów plastycznych w jej wyglądzie, a jej wiele zmienionych odbić w lustrze wyjaśniło zmiany w stylu życia. Podobno żyła w bardzo napiętym grafiku, nie miała czasu, aby zająć się sobą, ale teraz jej życie jest bardziej wymierne i znaczące, a zmiany w wyglądzie są oczywiste.

Renee Zellweger przed i po tworzywach sztucznych 2015

Po tak niejednoznacznym publicznym wyjściu Renee Zellweger już dawno zniknęła z widoku dziennikarzy i paparazzi, pozostawiając im spieranie się o to, co skłoniło popularną i uznaną na całym świecie aktorkę, której niezwykły wygląd i częściowo przyniosła jej sławę, aby przejść do takich kardynalnych zmian.

Renee tylko odważyła się pojawić ponownie w marcu 2015 r., A publiczność znów była zaskoczona. Faktem jest, że podczas jego nieobecności Renee Zellweger wyzdrowiała z chirurgii plastycznej. Jej wizerunek marki powrócił do aktorki. Górne powieki ponownie lekko nabrzmiały, kąciki oczu pojawiły się "kurze łapki" . Markowe brwi aktorki znów były na miejscu, a jej policzki stały się okrągłe.

Było oczywiste, że sama Rene odczuwa jej atrakcyjność. Była w bardzo dobrym nastroju. Do tego tryumfalnego wyjścia wybrała pomarańczowo-czerwony płaszcz, czarną sukienkę obszytą koronką i obcasy w kolorze cielistym. Włosy Renee Zellweger zostały zebrane w wysoką, lekko rozczochraną bułeczkę.

Ta publiczna prezentacja zasługiwała na ogromną ilość entuzjastycznych recenzji, które aktorka prawdopodobnie spodziewała się. Po nieudanej próbie odmłodzenia, udało jej się odzyskać dawne rysy twarzy i ponownie stać się wyrazistą i niepowtarzalną pięknością. Nawet zmarszczki w kącikach oczu, z którymi tak wiele kobiet się boryka, niezwykle trafiają do aktorki, wywołując uczucie ciągłego uśmiechu i lekkiego zeza.

Czytaj także
  • Black Tag: 14 aktorów, których kariera została zepsuta przez Oscara
  • W przypadku Weinsteina, Rene Zellweger, wystąpili Charlize Theron i Jennifer Lawrence.
  • Majątek byłego męża Rene Zellwegera został zniszczony

Być może takie zmiany w wyglądzie Renee Zellweger są związane z nową serią operacji plastycznych, ale najprawdopodobniej w ciągu tych sześciu miesięcy nic nie zostało usłyszane o aktorce, zastrzyki Botoxu po prostu przestali działać, a rysy twarzy Rene stały się bardziej znajome i przestały przypominać zamarzniętą woskową maskę.

Рене Зеллвегер в молодостиРене Зеллвегер в фильме Дневник Бриджит Джонсактриса Рене Зеллвегер
Рене Зеллвегер в октябре 2014 годаРене Зелвегер в октябре 2014 и марте 2015поклонники не сразу узнали Рене Зеллвегер
изменения во внешности Рене Зеллвегер объяснила сменой образа жизниРене Зелвегер восстановила свою внешность к весне 2015Рене Зеллвегер сделала блефаропластику и уколы ботокса