Tajemnicza osoba, tym bardziej zdobywa mity, pogłoski i zainteresowanie taką osobą, nie znika nawet po jej śmierci. Brian Hugh Warner i zagłada przyniosły taką sławę, przyjmując za swój pseudonim nazwę słynnej aktorki i piosenkarki Marilyn i nazwisko masowego mordercy Mansona.

Marilyn Manson nieustannie utrzymuje swój wizerunek za pomocą osobliwego makijażu, soczewek kontaktowych, ciemnych ekscentrycznych ubrań. Jego ciało pokryte jest licznymi tatuażami. Doszło do tego, że muzyk usunął wszystkie zęby, a zamiast nich są teraz protezy platynowe. Jego wygląd stał się jeszcze gorszy, a liczba fanów wzrosła tylko.

Marilyn Manson usunęła dwa żebra - prawda czy fikcja?

Poza tym sam uwielbia wymyślać i rozpowszechniać opowieści o sobie. W prasie od czasu do czasu pojawiają się różne bajki. Na przykład kiedyś napisali, że Manson miał jedno szklane oko, ponieważ wyjął je i zjadł. A ponieważ muzyk zawsze nosi obiektyw - to było jak prawda.

Wiadomość, że Marilyn Manson usunęła dwa żebra dla siebie, nie została omówiona tylko przez leniwego. Zostało to zakwestionowane nie tylko przez jego fanów, ale także przez tych, którzy nie tolerują jego pracy. Na liczne pytania, dlaczego i dlaczego Marilyn Manson usunęła dwa żebra, sam wokalista odpowiedział w charakterystycznej, szorstkiej formie. Ale wbrew pogłoskom muzyk nie wykonał podobnej operacji. Ale jego była żona Dita Von Teese przeszedł operację usunięcia dwóch dolnych żeber, aby jej talia była jeszcze cieńsza. Być może był to jeden z powodów tego rodzaju mitu.

Pojawiły się również plotki, że Marilyn Manson była dziewczyną. A wszystko z powodu makijażu. Wszakże za taką warstwę makijażu, którą on sam, może ukryć każdy.

Pomimo wszystkich dziwactw i dziwactw, Marilyn Manson jest bardzo popularny w świecie show biznesu. Był czterokrotnie nominowany do nagrody Grammy - najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej na świecie.

Czytaj także
  • Nie tylko taniec, ale i śpiew: Dita Von Teese nagrała swój debiutancki album
  • Hot dziesięć: Candice Swanepoel nazwał najbardziej wpływowy model bielizny na Instagramie
  • Zasłona przeciw zmarszczkom - hackowanie życia od legendarnej Dity Von Teese

Manson żyje tak, jak mu się podoba. Nie postępuje zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, nie stara się zadowolić wszystkich i być zrozumiałym dla społeczeństwa. Oprócz grania muzyki, postawił sobie za cel szokowanie publiczności, a tym samym radzi sobie w stu procentach.

Татуировки Мэрилина Мэнсона Платиновые зубы Мэрилина Мэнсона Мэрилин Мэнсон в образе Микки Мауса
Мэрилин Мэнсон и Дита Фон ТизМэрилин Мэнсон и Роуз МакгоунМэрилин Мэнсон и Джонни Депп старые друзья
Мэрилин Мэнсон на сценеМэрилин Мэнсон на выставке своих картинМэрилин Мэнсон со своим любимцем