Kto nie zna słynnego aktora o imieniu Steven Seagal? - Jest amerykańskim aktorem, scenarzystą, muzykiem, reżyserem, producentem filmowym i mistrzem sztuk walki. Dziś niewiele o nim wiadomo, ponieważ jego kariera aktorska ostatnio nie rozwija się prawidłowo. Nie jest zaproszony do robienia filmów ocen. Wszystko dzięki temu, że Steven Seagal zbyt wcześnie czuł się bardzo znaczący i bardzo gruby, a to nie jest mile widziane w świecie kina. Jeśli mówimy o jego losie, nie można go nazwać ciężkim.

Stephen Seagal w dzieciństwie

Stephen został drugim dzieckiem w rodzinie. Oprócz rodziców wychował kolejne 3 córki. Matka Sigali pracowała jako recepcjonistka-administrator. Mój ojciec był nauczycielem matematyki w szkole. Rodzina nie żyła w ubóstwie. Chłopiec miał prawie wszystko, czego chciał. Tak więc w wieku 7 lat poważnie zainteresował się karate. Rodzice poparli aspiracje chłopca i wysłali go do najbliższej szkoły sztuk walki. Jednak to hobby nie działało dla niego zbyt dobrze, ponieważ w wieku piętnastu lat stał się prawdziwym ulicznym łobuzem.

Po spotkaniu z mistrzem aikido Kesi Isisaki Seagal podjął ten sport bardziej poważnie. Wkrótce facet stał się najlepszym uczniem Isisaki i stałym uczestnikiem pokazów demonstracyjnych. Kto by pomyślał, że Steven Seagal zyskałby na wadze z takimi sportowymi osiągnięciami. W 1974 roku facet otrzymał tytuł magistra "dan" i otworzył swoją szkołę sztuk walki. Wszystko poszło gładko, ale pewnego dnia Seagal zorientował się, że się nie rozwija. Stephen kontynuował szkolenie i uzyskał wszystkie wyższe stopnie magistra, dopóki nie został instruktorem w Tensing Dojo. Wkrótce Stephen otrzymał najwyższy dziesiąty "Dan".

Pierwsze propozycje pojawienia się w filmach zaczęły płynąć do Sigala po tym, jak pokazał w kilku programach telewizyjnych, jak radzi sobie z nożami i mieczem. Pierwszy film z udziałem Stephena "Above the Law" odniósł ogromny sukces. Potem obrazy "Śmierć na przekór", "Musi być usunięta", "W imię sprawiedliwości", a po filmie w filmie "Under Siege 2" pojawił się ślad aktora w znanej na całym świecie alei celebrytów.

Dlaczego Stephen Seagal jest grubszy?

Przez lata Steven Seagal mniej angażował się w filmy, a jego metabolizm znacznie zwolnił, co spowodowało jego zmęczenie. Warto zauważyć, że mężczyzna zawsze miał skłonność do nadwagi, ale pod koniec lat uzyskał figurę charakterystyczną dla wielu mężczyzn o podobnej sylwetce. Steven Seagal ma wysokość 193 centymetrów i waży około 130 kilogramów.

Czytaj także
  • Nowe zarzuty wobec Stephena Segala
  • Portia de Rossi oskarża Steven Seagal o molestowanie seksualne
  • Aktorka Julianne Margulis oskarżyła Harveya Weinsteina i Stevena Seagalla o molestowanie seksualne

Dzisiaj gruby Steven Seagal nie wstydzi się swojego wyglądu i nie straci na wadze, mimo że z tego powodu jest o wiele mniej prawdopodobne, że zostanie zaproszony do kręcenia filmów akcji.

стивен сигал в молодости стивен сигал с пистолетом стивен сигал на поле
потолстевший стивен сигал крупным планомстивен сигал на красной дорожкестивен сигал на улице
стивен сигал на улице возле машиныстивен сигал поет на сценетолстый стивен сигал