Do tej pory Keith Harington jest odnoszącym sukcesy aktorem, który ma wielu fanów w różnym wieku. Ma smukłą i inteligentną sylwetkę, która przyciąga ogromną liczbę kobiet. Tymczasem według niektórych znawców, Keith Harington był gruby i wyglądał zupełnie inaczej.

Czy Keith Harington był gruby?

Informacja, że ​​Keith Harington jest gruby, prawie nigdy nie odpowiadała rzeczywistości. Tymczasem młody człowiek nie za bardzo podążał za swoim ciężarem i mógł dać się ponieść fast foodowi, zresztą nigdy wcześniej nie uprawiał sportu, więc jego ciało zaczęło "pływać". Biorąc pod uwagę, że aktor nie może pochwalić się wysokim wzrostem, jego pojawienie się nieco ponad 10 lat temu nie było zbyt atrakcyjne.

Full Keith Harington ważył sporo! Przy umiarkowanym wzroście i całkowitej nieobecności ulgi w mięśniach może wydawać się ciężki lub utracony. Jednak sam Christopher nie był zakłopotany tą sytuacją. Zawsze był przekonany o własnej atrakcyjności i postanowił zająć się swoim ciałem tylko wtedy, gdy myślał o uczestnictwie w kręceniu serii "The Game of Thrones".

был ли кит харингтон толстым

Keith Harington w 2005 roku

Szczyt utraty formy przez młodego aktora nastąpił w 2005 roku. Keith Harington nigdy wcześniej nie dbał o swój wygląd, a będąc osiemnastoletnim chłopcem dawał dużo wagi. Według różnych informacji, mógł on jednak bardzo ważyć, jednak na światowej stronie internetowej jest bardzo mało zdjęć, które pozwoliłyby na wyciągnięcie wniosku o prawdziwej wadze celebryty w tym okresie.

кит харингтон в 2005 году

Kit Harington - przed i po odchudzaniu

Chociaż Keith Harington przed utratą wagi nie wyglądał najlepiej, udało mu się szybko poradzić sobie z sobą i doprowadzić jego ciało do sportowej formy. Po wielu godzinach treningów i rewizji tryb zasilania Postać Christophera zmieniła się zauważalnie, a upragnione "kostki" pojawiły się na jego torsie. Wszystko to sprawiło, że aktor stał się jeszcze bardziej znany i popularny, a liczba fanów na całym świecie zwiększyła się.

кит харингтон до и после похудения

Keith Harington - wzrost i waga

Jeśli porównasz wygląd Keitha Haringtona przed i po ukończeniu osiemnastego roku życia, zauważysz, że stał się o wiele bardziej odważny i wysportowany. Ramiona mężczyzny rozszerzyły się, a talia, wręcz przeciwnie, zwęziła się, dzięki czemu jego sylwetka stała się bardziej harmonijna i proporcjonalna. Poza tym dobrze napompował mięśnie i nabrał masy mięśniowej. Do tej pory nikt nie może powiedzieć, że Keith Harington jest gruby, ponieważ waży tylko około 72 kilogramów ze wzrostem o 173 centymetry.

кит харингтон рост и вес

Jak Kit Harington stracił na wadze?

Wielu młodych ludzi zastanawia się, w jaki sposób Keith Harington może stracić na wadze, którego postać wyróżnia się obecnie godną pozazdroszczenia smukłością i atletyzmem. W rzeczywistości słynny aktor trzymał się diety, a także spędził dużo czasu na treningu na siłowni. Chociaż Christopher twierdzi, że rewizja diety jest około 70% sukcesu na drodze do doprowadzenia ciała do właściwego umysłu, bez intensywnych ćwiczeń, nie byłby w stanie osiągnąć niczego.

Tak więc, Keith Harington, mając tłusty brzuch i brak ulgi, opracował swój własny zestaw ćwiczeń, który wygląda następująco:

  1. Rozgrzej się Obejmuje ataki o jedną stopę w pozycji "leżąc na plecach", ćwiczenie "bar" i rozciąganie podczas ataków.
  2. Bezpośrednie szkolenie , które odbywa się przy użyciu ciężkich hantli ważących 9-14 kilogramów. Obejmuje to ćwiczenie "pchnięcie", różne ataki, wyciskanie, wahadło, pochylenie, zginanie i naciśnij na kolanach.
как похудел кит харингтон

Keith Harington - Dieta

Specjalną dietę, którą przestrzegał aktor Keith Harington, opracował profesjonalny dietetyk. Jego głównym celem jest znaczny wzrost żywności białkowej w diecie i prawie całkowity brak tłuszczu. Ponadto Christopher prawie całkowicie porzucił sól, co doprowadziło do szybkiego usunięcia nadmiaru płynów z organizmu.

Czytaj także
  • Bitwa na dużą skalę w Hollywood: poznaliśmy szczegóły sezonu filmowania 8 "Gry o tron"
  • Keith Harington został zauważony "pod stopniem" w nowojorskim barze.
  • Keith Harington mówił o podwójnych standardach seksizmu w Hollywood

Według najmłodszego aktora, jego głównym daniem, które jadł prawie codziennie, była gotowana pierś z kurczaka ze szpinakiem. Niełatwo było wytrzymać taką dietę, zwłaszcza, że ​​strzelający partnerzy, na przykład Emily Browning, absolutnie nie zawahali się przed utalentowanym facetem, a tuż przed nim chętnie spożywali hamburgery i frytki. Po zakończeniu cyklu pracy sam aktor zaczął zwracać większą uwagę na fast food. Według niego nie jest gotów odmówić sobie całego życia swoich ulubionych produktów, ale może zrobić to dla nowej roli.

кит харингтон диета