Nie wszyscy popularni aktorzy mają doskonałe dane zewnętrzne. Kiedy Al Pacino został zaproszony do jednej z dwóch głównych ról, wielu członków zespołu było przeciwnych jego kandydaturze - nazywali go bezpretensjonalnym, niepozornym, niczym nie wyróżniającym. Ale reżyser nalegał na siebie i, jak wiadomo, nie mylił się.

Jaka jest wysokość Al Pacino?

Al Pacino ma typowo włoski wygląd - jest niski, chudy.

Wzrost Al Pacino - 170 cm Według niektórych doniesień jest to nawet przesada, podobno w rzeczywistości wzrost aktora nie przekracza 160 cm, a 10 cm dodaje się za pomocą specjalnych butów. W Hollywood gwiazda ma przydomek "włoski karzeł" lub "ten karzeł Pacino".

Waga Al Pacino waha się od 70 do 75 kg, aktor, wydaje się normalny. Aby jednak odegrać rolę w filmie "Zapach kobiety", Al Pacino musiał schudnąć i napompować mięśnie - taki był stan reżysera. Aktor preferował drogi, ale łatwy sposób - poszedł do kliniki chirurgii plastycznej, gdzie został zrobiony liposukcja . Znana na całym świecie gwiazda nie ukrywa tego faktu, wręcz przeciwnie, wierzy, że na drodze do celu wszystkie metody są dobre, zwłaszcza, że ​​w jego wieku diety i poważne czynności fizyczne są szkodliwe. Nie chce być starym człowiekiem i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia, ciągle zaskakując swoją zewnętrzną młodość i, oczywiście, siłę życiową. Chirurgia plastyczna jest uzasadniona w karierze aktora - za rolę w "Zapachu kobiety" otrzymał "Oscara".

Jak Al Pacino traktuje swój wygląd?

W młodości aktor był nieśmiały w swoim wyglądzie. Miniaturowy blady chłopiec, dziewczyny nazywane były dziwakiem i nawet nie patrzyły na niego. Marzył o dorastaniu, zarabianiu dużych pieniędzy i wykonywaniu operacji plastycznych.

Na początku kariery aktorskiej pojawienie się też nie pomogło Alowi Pacino - dostał tylko rolę przegranych i słabych ludzi.

Obecnie 75-letni aktor nie jest wcale skomplikowany w kwestii swoich danych zewnętrznych. Całe jego życie jest dowodem na to, że ludzie w okolicy cenią sobie Al Pacino nie za wzrost i wagę, ale za charyzmę. By the way, w castingu do roli Dona Carleone, pokonał wiele znanych celebrytów.

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Młodość vs doświadczenie: 13 głównych symboli seksu we wczesnej karierze już dziś!
  • Al Pacino i jego kochanek Lucila Sola zaprzeczyli plotkom o rozstaniu z pocałunkami

Warto zauważyć, że niewielki wzrost nigdy nie przeszkodził Al Pacino i jego życiu osobistemu. Nie był żonaty, ale miał ogromną liczbę powieści. A dzisiaj aktor nadal zmienia partnera życia, pomimo jego godnego wieku. Ma troje dzieci, które nawet nie myślą o martwieniu się o swój wygląd, wręcz przeciwnie, są dumne ze swojego podobieństwa do ojca.

в юности актер комплексовал по поводу своей внешности ради роли в фильме Запах женщины Аль Пачино сделал пластику сегодня Аль Пачино считает свою внешность вполне эффектной
рост Аль Пачино не превышает 170 смневысокий и пополневший актер пользуется популярностью у женщинпри росте 170 см актер весит около 75 кг