Świat mody nigdy nie był stabilny, ale po podium w 2011 roku, Andrei Pežić, który demonstruje odzież damską, kierunek ten przestaje być spokojny. Początkowo tego typu pokazy różniły się od innych - stały się dość oryginalnym i opłacalnym eksperymentem słynnych domów mody.

Pierwszym, który przeprowadził tego rodzaju interesujący eksperyment, była słynna grupa "Kozaków". W tym przypadku faceci, którzy poruszają się świetnie i wykonują dość złożone elementy na scenie, zademonstrowali, jak po prostu tańczą na piętach. Połowa z nich pojawiła się przed publicznością w kobiecych obrazach.

Transformacje nie przeszły bez śladu, więc wkrótce po pierwszych pokazach kolekcji, modelowy transgender Andrea Pežić zaczął pojawiać się na scenie w kobiecej formie. Powodem tego jest zmiana płci, która odbyła się w 2014 roku. Co ciekawe, Andrea Pezhic wyglądał prawie identycznie przed i po operacji.

Андреа Пежич в юности с родителямиАндреа Пежич до операцииАндреа Пежич с мамой до операции
Czy jest to wygodne w ciele kobiety?

Model, który stał się sławny na całym świecie, twierdzi, że zawsze marzyła o byciu dziewczyną. I dopiero po latach tego pragnienia zrealizowano. Nie tak dawno temu paparazzi uchwycili model Andrei Pezhic za pomocą pierścienia na palcu serdecznym. Natychmiast rozpowszechniły się pogłoski, że modelowy transseksualista bierze ślub. Naturalnie wiele emocji powstało natychmiast wokół innych. Ludzie ze świata mody wiedzą, kim jest Andrea, i musiała przejść przez to, co planuje. Jest to główny powód, dla którego wielu kolegów życzy szczęścia dziewczynie.

Cóż, fakt, że Andrea Pežić wychodzi za mąż, już nie ma wątpliwości. Jedyne, czego nie udało się znaleźć dziennikarzom, to imię szczęśliwej osoby, która zdecydowała się zabrać tę kobietę do legalnych żon. Oczywiście, biorąc pod uwagę popularność jej imienia w świecie mody, ktoś dostanie "pannę młodą" z dobrym posagiem.

Czytaj także
  • Natalia Vodyanova zgromadziła gwiazdy na targach Fabulous Fund Fair z okazji Halloween
  • Wymagający model Andrea Pezhic całkowicie rozebrał się przed kamerą
  • Transgender Andrea Pežic opalanie topless

Ale zwykli ludzie muszą śledzić rozwój tej historii i dowiedzieć się, co to się skończyło.

Андрей Пежич даже до смены пола стопроцентно выглядел как женщина Андрей Пежич до операции Андрей Пежич еще до операции отличался невероятной женственностью
Андрей Пежич примерял на себя женский образ еще до операцииОбраз Андреа Пежич практически не изменился до и после операцииАндреа Пежич - очень эффектная модель
Андреа Пежич всегда было комфортно в женском образеАндреа Пежич после операцииАндреа Пежич после смены пола обрела счастье в личной жизни