Gerard Depardieu urodził się w dużej rodzinie, która żyła słabo. Jego ojciec nie miał wykształcenia i pracował jako blacharz, pił ciężko. Mama zajmowała się dziećmi, ale nie było mowy o specjalnej rodzicielskiej miłości w rodzinie. Całe wychowanie pasuje do krzyków i bicia.

Taka sytuacja w domu doprowadziła do tego, że chłopiec zaczął się jąkać i coraz wyraźniej wyrażał się gestami i krótkimi frazesami. W szkole na ogół starał się trzymać język za zębami. Rodzice absolutnie nie zwracali uwagi na jego syna iw rezultacie chłopiec był niezależny już w wieku dojrzewania.

W młodości i młodości Gerard Depardieu często podróżował, odwiedzając okoliczne wioski i miasta. Następnie odwiedził Morze Śródziemne, a rok 1965 był naznaczony faktem, że facet przybył do Paryża. Gerarda zadzwonił tam znajomy.

Szkoła aktorstwa

Co więcej, okoliczności były takie, że przypadkowo zdarzyło się, że Depardieu był w szkole aktorskiej, a nauczyciel poprosił go o odgrywanie sceny, małej pantomimy. Taka kreatywność nie pozostawiła publiczności obojętnej i mimo niezbyt udanego występu, facet został zauważony.

W ten sposób młody Gerard Depardieu został zaproszony do tej szkoły. Ale wciąż myślał przez cały rok, zanim wydał ostateczną zgodę. Zaletą tego szkolenia było to, że zaproponowano mu naukę za darmo. Jean-Laurent Cauche nie tylko uczył Depardieu na kursach. Ten nauczyciel, jeden z najbardziej znanych w tym czasie w Paryżu, pomógł mu odzyskać mowę i pozbyć się jąkania, płacąc za kurację.

Gerard Depardieu, młody i celowy, zainteresował się czytaniem klasyków literatury francuskiej. Miał wytrwałość i cierpliwość, więc z wytrwałością wielokrotnie próbował różnych intonacji, poprawiając wymowę. Jego wysiłki nie pozostały niezauważone, stał się najlepszym uczniem klasy.

Nie tylko literatura, ale także wystawy, muzea - ​​Depardere wszystko było interesujące.

Rozpoczęcie kariery aktorskiej

Rok 1967 dla młodego mężczyzny był naznaczony tym, że zagrał w swoim pierwszym filmie. Był to krótki film "Hipster and Dude" w reżyserii Rogera Lenarda, w którym Depardieu odegrał ważną rolę.

Został zauważony, a następnie poszedł jedną po drugiej z roli na zdjęciach. I wszystkie postacie były różne, chociaż każda z nich w swojej własnej miłości. Depardieu grał w komedii o nazwie Mój tata jest bohaterem, a potem pojawiła się rola w melodramacie The Moon in a Ditch. Ta rola nie jest ograniczona do aktora. I gra role w filmach historycznych "Napoleon", "Vidocq" i innych. Rola w klasycznym filmie "Cyrano de Bergerac" również zawiodła.

Pierwsza miłość i kobiety w życiu Depardieu

I w tej samej szkole, w której studiował, Gerard poznał swoją pierwszą miłość. Dziewczyna miała na imię Elizabeth Guignot. Nieco później, w 1970 roku, została jego pierwszą żoną. Pierwszy i jedyny. Jeśli spojrzymy na stare zdjęcia, młody Gerard Depardieu wyglądał wtedy na bardzo szczęśliwego.

I chociaż Gerarda nie można nazwać wzorowym człowiekiem rodzinnym i wiernym mężem, para żyła dwadzieścia sześć lat. I to pomimo faktu, że większość jego nieślubnych dzieci pojawiła się w tym okresie. Elizabeth tolerowała wszystko, znosiła nawet fakt, że Depardieu oficjalnie błagał ojca Roxana, które urodziły modelkę Karin Sila. Żonaty z Elizabeth, Depardieu miał syna, Guillaume'a i córkę, która została nazwana Julią.

Czytaj także
  • Harvey Weinstein przyłączył się do przynęty ... Tarantino i Depardieu!
  • Gerard Depardieu otworzy w Sarańsku szkołę prawosławną i kino.
  • Rocco Siffredi - Cannes 2016

Nikt nie wie, czy aktor jest poważny, czy żartuje, że ma niezwykle atrakcyjny "magnes", który przyciąga do niego kobiety. Ale fakt, że przyciąga piękne kobiety, jest niezaprzeczalny. Podobno francuski urok nadal istnieje na świecie.

Молод и талантлив, еще все впереди Главная роль битника в короткометражке Битник и пижон Депардье любит делать забавные фото
Жерар Депардье в фотосессии Юсуфа КаршаЖерар Депардье и Джон ТраволтаМолодой Жерар Депардье в романтической комедии Приготовьте носовые платки
Депардье приписывали отношения с красоткой Настасьей КинскиПервой и единственной официальной женой мсье Жерара была актриса Элизабет ГиньоС Карин Силла Жерар начал амурничать в начале 90-х