Nowy rok jest interesujący nie tylko dla nowości świata kina, mody, muzyki i show biznesu jako całości. Jednym z najciekawszych tematów podsumowujących każdy okres staje się boom dziecięcy w rodzinach gwiazd. Rok 2015 nie był wyjątkiem i, należy zauważyć, nawet wyróżnił się nieoczekiwanym statusem gwiazdy matki niektórych celebrytów w Rosji. Jednakże, biorąc pod uwagę, że nie ma wieków i granic ciąży, dopóki sama natura tego nie określi, nie można się dziwić. Niemniej jednak niektóre gwiazdy mogły stać się sławne nawet w pięknym okresie ciąży, a noworodki, zanim urodziły się, stały się sławne. Zobaczmy, czyje urodzenie wywołało sensację w 2015 roku?

Rosyjskie gwiazdy moms 2015

Przed ustaleniem najciekawszych gwiazd rosyjskich matek w 2015 roku, warto zauważyć, że wszystkie gwiazdy, które urodziły w tym roku, są już godne szacunku. W końcu stać się matką po raz pierwszy lub po raz dwudziesty już jest wyczynem. W świecie show biznesu, ciąża i poród dla gwiazd stają się chwilą, kiedy mogą poczuć, że są przede wszystkim kobietą. Więc kto stał się najbardziej znaną gwiazdą w 2015 roku?

Elena Temnikova . Były solista grupy Serebro stał się jedną z najbardziej znanych gwiazd z kategorii gwiazd i ich córek. 29-letnia Elena Temnikova od dawna marzyła o urodzeniu dziecka, ale mój mąż i ja nie mogliśmy zajść w ciążę przez długi czas. Młoda mamusia stała się sławna, ponieważ dosłownie codziennie nadawała okres ciąży i przygotowania do narodzin dziecka na swoim blogu i Instagramie.

Елена Темникова беременностьЕлена Темникова в роддомеЕлена Темникова с новорожденной дочкой

Natalia Podolska . Niespodziewaną niespodziankę dla ich fanów zaprezentowało kilka gwiazd Vladimir Presnyakov i Natalia Podolskaja. Gwiazdy są razem od ponad 10 lat, jednak w 2015 roku urodziło im się długo oczekiwane pierworodne.

Наталья Подольская беременная с мужемНаталья Подольская беременная со своей сестрой-близнецомНаталья Подольская с сыном

Tutta Larsen . Słynny prezenter telewizyjny w tym roku stał się matką wielu dzieci. Latem 2015 roku Tutta urodziła swoje trzecie dziecko, syna Artemego. Według gwiazdy telewizyjnej ciąża była zaplanowana i pożądana, podobnie jak poprzednie.

Тутта Ларсен беременная  с мужемТутта Ларсен перед родамиТутта Ларсен крестины новорожденного
Czytaj także
  • Miranda Shelia do plastiku
  • Thomas Kristiansen ożenił się z Valerią Zhidkovą
  • Sukienki na uroczystości "Oscar-2016"

Kati Topuria . Jedna z nielicznych matek 2015 roku, która odmówiła porodu w Rosji, została wokalistką grupy A`Studio. Kety zdecydował się urodzić w Los Angeles. Przez długi czas starannie ukrywała swoją pozycję. Przyjęła Topurię o swojej ciąży w ostatnim miesiącu .

Кети Топурия беременнаяКети Топурия с новорожденным сыном и подругой АлсуМуж Кети Топурии с новорожденным сыном