Ten aktor jest znany w światowym kinie jako fajny facet. W końcu to właśnie ci bohaterowie byli głównie grani przez słynnego Chucka Norrisa. Obraz aktora we wszystkich jego rolach jest przedstawiany jako atletycznie złożony, napompowany człowiek, doskonale opanował sztukę walki. Krótka broda i ciemne okulary dodają mu pikanterii i powagi. Ale czy Chuck Norris jest w życiu? Kwestia prawdziwych parametrów gwiazdy filmowej interesuje wielu fanów aktora. Dziś porozmawiamy o rzeczywistym wzroście i wadze Chucka Norrisa.

Jak wysoki jest Chuck Norris?

Jego wspaniała kariera, Chuck Norris, rozpoczęła się nie od aktorstwa. Początkowo "fajny facet" zaangażował się w karate i judo i uczył w szkole sztuk walki. Dlatego, gdy Norris otrzymał pierwszą rolę oszczędzającego, Chuck nie musiał się dalej uczyć i opanować umiejętności. Oprócz dublerów aktor nie potrzebował pilnych zmian w wyglądzie. W końcu dla roli "twardego faceta" był doskonale skoordynowany. Ale w odniesieniu do wzrostu, tutaj pisarze musieli wprowadzić pewne poprawki. Prawdziwa wysokość Chucka Norrisa to 178 centymetrów. Reżyserzy uznali ten parametr za niewystarczający, aw filmach nieco go podnieśli, dodając 5-6 centymetrów. Jeśli chodzi o wagę, to aktor zawsze był doskonały - 72 kilogramy. Pod tym względem Norris jest bardzo poważny. Nigdy nie dopuszczał dodatkowych kilogramów ani nadmiernej utraty wagi. Biorąc pod uwagę jego sportową karierę, w której Chuck poświęcił nie mniej czasu niż film, jego dieta był zawsze zrównoważony i zgodny z reżimem. Aktor jest bardzo ograniczony w fast foodach, co może pozwolić tylko w bardzo rzadkich przypadkach - premiery, triumf przyjaciół.

Czytaj także
  • Aby kontynuować: mieszkańcy Rosji nadal spotykają bliźnięta gwiazd!
  • Żona Chucka Norrisa oznajmiła zatrucie gadolinem
  • Chuck Norris: "Opuściłem film, aby utrzymać przy życiu moją żonę"

Dzięki stonowanemu i pompowanemu ciału Chuck Norris nigdy nie miał problemów z płcią przeciwną. Chociaż sam aktor w tym zakresie określa siebie jako nieśmiałego Monogamusa.

Чак Норрис в молодости Чак Норрис в сериале Крутой Уокер Чак Норрис с женой и детьми