Imię Lindsay Lohan kojarzy się z niekończącymi się skandalami, pijaństwem i narkotykami. Wygląda na to, że nikt nie bierze poważnie trzydziestoletniej aktorki. Ale jakieś 10 lat temu była jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych gwiazd świata. Pozwól nam prześledzić historię najtragiczniejszego upadku Hollywood.

1986 - 1997

Ta smutna opowieść rozpoczęła się 2 lipca 1986 roku, kiedy urocze maleństwo Lindsay urodziło się w rodzinie bogatego nowojorskiego przedsiębiorcy Michaela Lohana i jego żony Diny. Dina, nieudana aktorka, od najmłodszych lat zaciągnęła swoją córkę na różnego rodzaju castingi, mając nadzieję, że zrobi z niej gwiazdę. Już za 3 lata Lindsay pojawiła się w reklamowej pastach do zębów, a następnie w wielu reklamach. W 1996 roku zagrała niewielką rolę w serialu "Another World".

Lidsy Lohan z mamą

1998

W komedii pułapki rodzicielskiej Lindsey grała dwie bliźniaczki, które miały uderzająco odmienny charakter. W obu rolach udało jej się pięć plusów. Film został entuzjastycznie zaakceptowany przez publiczność, a Lindsay stała się gwiazdą.

Lidsey Lohan w filmie "Parent Trap"

Rok 2000

Lindsay ma 14 lat. Za nią, kręcenie w kilku filmach i licznych reklamach. Nazywają ją "weteranem show-biznesu" i stanowią świetlaną przyszłość.

Leeds Lohan 2000

2002

Lindsay jest uroczą szesnastoletnią dziewczynką. Jest pełna siły. Ciągle działa w filmach, doskonale sprawdza się w szkole i uprawia sport. Pomimo ogromnego zatrudnienia, dziewczyna znajduje czas na swoje życie osobiste. Jej pierwszą miłością jest wokalista Aaron Carter.

Leeds Lohan 2002

Rok 2003

Lindsay jest pełna ambitnych planów. Dąży do doskonałości i ciężko pracuje, życząc, podobnie jak jej ukochana aktorka Marilyn Monroe, występowanie jednocześnie w trzech rolach: aktorek, tancerzy i wokalistów. Zakręcony piątek przynosi jej przytłaczający sukces. W tym samym roku młoda aktorka spróbowała najpierw trawy.

Leeds Lohan 2003

2004

Zbliża się jej kariera. Zagrała w filmie "Mean Girls" i wydała swój debiutancki album. Krytycy jednym głosem wychwalają młodą gwiazdę. Paparazzi gonią ją. I od tego momentu smutny rozdział otwiera się w naszej historii: mądry i doskonały uczeń Lindsay jest zwiedziony przez szalone życie Hollywood rave. Często widuje się ją pijaną, a podczas kręcenia filmu "Mad Race" osiemnastoletnia aktorka prawie umiera z powodu przedawkowania kokainy.

Leeds Lohan 2004

2005

Sukces nadal jej towarzyszy. Zagrała w filmie "Kiss for luck" i wydała swój drugi album muzyczny. Mattel, mumia lalki Barbie, wypuszcza zabawkową kopię Lindsey, lalki Lee Law. Dziewczyna nadal ma problemy z alkoholem i narkotykami. To jest powód rozwodu ich rodziców. Michael obwiniał swoją żonę, że zaciągnęła swoją córkę do show-biznesu.

Leeds Lohan 2005

2006

Lindsay czuje się winna z powodu rozstania z ojcem i matką. Poczucie winy, że tłumi ogromną ilość alkoholu i kokainy. Jednak wciąż robi postępy w swojej karierze, występując w filmach "Bobby" i "Chapter 27". Podczas kręcenia "Chapter 27" dostaje krótki romans z Jaredem Leto.

Leeds Lohan 2006

2007

Magazyn Maxim nazywa Lindsay najseksowniejszą i najbardziej pożądaną kobietą na świecie. Trudno się z tym kłócić. Wraz z Jane Fonda Lindsay zostaje nakręcony w filmie "Steep Georgia". Zawsze budzi się strzelanie, przychodzi do pracy całkowicie zepsuta. Choć film jest sukcesem, Fundacja jest bardzo nieszczęśliwa z młodą aktorką. "Nie spotkałem się z bardziej nieodpowiedzialnym podejściem do pracy", mówi.

Kariera gwiazd jest coraz gorsza. Dostaje "złotą malinę" za rolę w filmie "Wiem, kto mnie zabił". Problemy z alkoholem i narkotykami przybierają poważny obrót. Gwiazda zostaje dwukrotnie aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu, skazana na 10 dni służby społecznej, a na koniec najbardziej pożądana kobieta na świecie leży w ośrodku rehabilitacji narkologicznej. Trzy tygodnie po wypisaniu ze szpitala paparazzi znajdują ją za używaniem kokainy.

Lidsay Lohan drugs 2007

2008

Nakręcony w sesji zdjęciowej naśladującej najnowsze zdjęcia Marilyn Monroe. Jeden z krytyków ocenił jej pracę w ten sposób:

"W wieku 21 lat Lohan wygląda na starszego od Monroe, który miał wtedy 36 lat".

I trudno się z nim nie zgodzić ... Niezdrowy styl życia wpłynął niekorzystnie nie tylko na wygląd Lindsay, ale także na jej przyzwyczajenia: stała się wulgarna, chamska, a raz nawet próbowała ukraść futro za 12.000 dolarów od gościa nocnego klubu.

2008 - monro2

W tym samym roku Lindsay rozpoczyna romans z dziewczyną - DJ Samantha Ronson. Relacje te potrwają 3 lata i będą pełne szybkiego wyjaśnienia relacji.

Leeds Lohan 2008

2009-2010

Jest coraz mniej widoczne na ekranie, ale coraz częściej na imprezach alkoholowych. Dziewczyna staje się niezrównoważona, często wpada w gniew. Kiedyś zrobiła okropny skandal dla pracowników lotniska, ponieważ wszystkie bilety na miejsca pierwszej klasy zostały wyprzedane. Krzyknęła głośno i groził, że się powiesi, jeśli nie zostanie umieszczona w pierwszej klasie.

Za jazdę po pijanemu i za posiadanie narkotyków Lindsey zostaje wysłana do więzienia na 14 dni, a następnie do ośrodka rehabilitacyjnego na 3 miesiące. W swoim twitterze pisze:

"Uzależnienie to choroba, która nie ustępuje z dnia na dzień ..."
Leeds Lohan narkotyków

2011

Lindsay nadal zjeżdża ze stoku. Na oficjalnych imprezach pojawia się pijana i nieporządnie ubrana. Na przykład podczas prezentacji jednej gry komputerowej ledwo trzymała stopy. Jej ręce były pomazane lakierem do paznokci, a na zębach zauważyły ​​się brązowe plamki. Ponadto aktorka próbowała ukraść kosztowny naszyjnik ze sklepu jubilerskiego, za który została skazana na służbę społeczną w kostnicy.

2011 (2)

2012

Wpada w wypadku, powala dwóch pieszych, walczy z własną matką .... Wydaje się, że nie ma miejsca na dalsze degradacje ...

Katastrofa Leeds Lohan

2013

W wieku 27 lat aktorka wygląda na znacznie starszą niż w jej wieku: jej twarz jest opuchnięta od niekończącego się pijaństwa i zastrzyków z botoksu. Decyzją sądu, zostaje ponownie umieszczona w ośrodku rehabilitacyjnym i regularnie sprawdza obecność leków we krwi.

2013

Jej ojciec obwinia Lindsey za świadczenie usług towarzyskich dla bogatych ludzi. Według niego matka dziewczynki jest jej alfonsem. Również uczestnicy mówią, że aktorka spędził Sylwestra w mieszkaniu księcia Brunei i zarobiła 100 000 $.

2013

2014

Wszystkie twoje oszczędności propila-prokutila. Nikt nie chce zaprosić do strzelaniny. Nic nie pozostaje, jak ogłosić się bankrutem i przenieść się do matki.

W rękach paparazzi otrzyma listę jej partnerów seksualnych, które Lindsay zrobiła sam ze względu na żart. Lista 36 nazwisk, w tym Justina Timberlake'a i Heatha Ledgera.

20142015

2015

Nadal wygląda okropnie, ale pod koniec roku Lindsay ma szansę na powrót do zdrowia. Poznaje Egora Tarabasova, syna wpływowego rosyjskiego biznesmena. Ma 23 lata i jest o 7 lat młodszy od Lindsay, ale różnica wieku wydaje się znacznie większa. Młodzi ludzie szybko zaczynają żyć razem. Lindsay dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie, dotykając wspólnych zdjęć i przedstawia Egora swoim rodzicom. Wydaje się być problemem narkotykowym. Wszyscy wzdychają z ulgą.

2016 (2)

2016

W kwietniu miało miejsce zaangażowanie Lindsay i Egora. Ale wkrótce wszystko się zawaliło. Latem Le Law przeprowadziła publiczny skandal w sieci, gdzie oskarżyła Jegora o zdradę z Rosjanką, projektantką Darią Pashevkina. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z imprezy, na której Egor i Daria spędzili razem czas i napisali:

"Dziękuję ci, Jegor, że nie wróciłeś dzisiaj do domu ... Cóż, dziękuję, panienko, za spędzanie czasu z rosyjską prostytutką Daria."
2016 - z tarabasov

Po jakimś czasie na greckiej wyspie Mykonos pojawił się skandaliczny film wideo, w którym para odpoczęła. W teledysku Lindsey wyrzuciła telefon Yegora z samochodu, facet pobiegł za nim, a potem między kochankami wybuchła walka.

Później dowiedział się o skandalu w londyńskim mieszkaniu pary. O piątej rano Lindsay wybiegła na balkon z krzykiem:

"Po prostu próbował mnie udusić. Prawie mnie zabił. Proszę, proszę, proszę o pomoc! ".

Wkrótce Egor opuścił swoje mieszkanie w Londynie na zawsze, wręczając swoje klucze ochroniarzowi Lindsay.

We wrześniu Lindsay, na specjalne zaproszenie od Channel One, przybyła do Moskwy, aby zagrać w programie "Niech mówią" i udzielić Andrei Malakhovowi ekskluzywnego wywiadu dotyczącego stosunków z Tarabasowem. Oto ona "w swoim repertuarze": upiła się przed strzelaniną, z powodu której musieli odstawić ją na 9 godzin.

Podczas wywiadu aktorka starała się wyglądać jak dobra dziewczyna. Powiedziała, że ​​Jegor ją pobił i żył jej pieniędzmi. I kochała go tak bardzo, że znosiła wszelkie znęcanie się. Ogólnie rzecz biorąc, mają różne poglądy na życie z Egorem: ma obsesję na punkcie sławy, a ona jest daleki od tego: marzy o urodzeniu trzech chłopców i dwóch dziewcząt, dzieląc się swoją wiedzą z ludźmi i zwalczając handel niewolnikami dzieci. Angelina Jolie odpoczywa!

Lindsay Lohan c Malakhov

Jednak kolejne wydarzenia pokazały, że nie możesz uwierzyć Lindsay. Po nakręceniu serialu gwiazda z grupą przyjaciół udała się do jednego z moskiewskich nocnych barów. Po obiedzie oskarżyła jedną z dziewcząt o kradzież swojego telefonu, rzuciła furię i zażądała, aby "złodziej" zapłacił jej rachunek. Jak się okazało, po prostu nie miała z nią pieniędzy i w tak odrażający sposób Li Law próbowała zmusić biedną dziewczynę do zapłaty za siebie.

Lindsay Lohan Symulowała kradzież telefonu Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Lindsay Lohan ostatecznie przegrała wieloletnią próbę z twórcami gier wideo

Oto smutna historia o księżniczce, która zmieniła się w żabę.