Pewnego dnia paparazzi złapali 47-letnią aktorkę Ren Zellweger na ulicy. Wydaje się, że gwiazda filmowa "Chicago" i "Cold Mountain" ponownie skorzystała z usług chirurga plastycznego. W każdym razie jej wargi zmieniły się nie do poznania.

Rozważ te zdjęcia tak, jak powinieneś, a sam zauważysz różnicę! Górna warga aktorki uległa zmianom i zaczęła wyglądać znacznie większa. Sama aktorka twierdzi, że jej atrakcyjny wygląd jest zaletą hormonu szczęścia. Ma całkowicie szczęśliwe życie osobiste z ukochanym mężczyzną i dlatego aktorka wygląda tak dobrze (nie w jej wieku).

Czytaj także
  • Czarna wytwórnia: 14 aktorów, których karierę zepsuł Oscar
  • W przypadku Weinsteina wystąpiły Renee Zellweger, Charlize Theron i Jennifer Lawrence
  • Posiadłość byłego męża René Zellwegera zostaje wytarta z powierzchni ziemi
Miłość czy pomoc w chirurgii estetycznej?

Zauważmy, że pomimo ataków wielbicieli i komentarzy ekspertów, aktorka zaprzecza, że ​​uciekła się do usług chirurgów-plastiku, a nawet kosmetologów! Chociaż, patrząc na jej poprzednie zdjęcia i na twarz kobiety, która zagrała w filmie "Bridget Jones's Baby" (2016), z uzbrojonym okiem można zobaczyć, jak zmieniał się kształt ust i nacięcie oczu.

Na ostatnim zdjęciu, oprócz powiększonych warg, fani Rene zwracali uwagę na skórę twarzy i szyi aktorki. Nie zostawiła na sobie ani jednej zmarszczki.

Sama Rene mówi, że to wszystko w jej powieści z Doyle Bramhall II, muzykiem rockowym i byłym chłopakiem Sheryl Crow. 43-letni muzyk - wieloletni znajomy gwiazd Hollywood, uczyli się razem na studiach. To prawda, że ​​romantyczny związek między nimi rozpoczął się nieco ponad rok temu.

Актриса Рене Зеллвегер увеличила губы Артистка утверждает что своей прекрасной внешностью обязана счастливой личной жи Помимо большой верхней губы на шее актрисы не осталось ни одной морщинки
У Рене по-прежнему все замечательно ее внешность продолжает менятьсяЗа последние полтора года каждое появление Зеллвегер на публике привлекает всеобКадр из фильма Ребенок Бриджит Джонс
Кто помнит Рене такойПластические операции и вмешательства косметологов уже лишили Рене ее разреза глС Брэмхоллом Зеллвегер знакома давно