Zwykle ludzie wybierają dla siebie bożków, ale czasami los nie pozostawia tego wyboru. Weźmy na przykład Mirandę Shelia - piękną dziewczynę, działającą jako modelka, choć znana w wąskich kręgach, ale mająca świetne perspektywy. Ale nie bądź Mirandą tak podobną do powszechnie uznawanej urody, Iriny Shayk, a nie fakt, że ktoś zwróci na nią uwagę.

Nie tak dawno temu w Internecie zaczęły krążyć pogłoski, że uderzające podobieństwo między Mirandą Shelia i Iriną Sheik nie było bynajmniej przypadkiem, ale udaną plastycznością. Miranda sama zaprzecza, że ​​zwróciła się do chirurgów plastycznych, ale wciąż zastrzega sobie prawo do intryg.

Miranda Shelia - biografia

Oczywiście, choć Miranda Sheliya jest mało znaną osobą, ale liczba jej fanów stale rośnie. Fani podziwiają nie tylko uderzające podobieństwo do supermodelki Iriny Sheik, ale także niezwykłe charyzma młoda fashionistka. Publiczność zainteresowała się także biografią Mirandy Shelia, a także innymi szczegółami, takimi jak wzrost, waga i inne.

Do tej pory dziennikarzom udało się trochę dowiedzieć o modelu nowicjusza. Wiadomo, że dziewczyna ma gruzińskie korzenie, urodziła się w Tbilisi, teraz pracuje i mieszka w Moskwie. Miranda studiowała w Oksfordzie, ale jej marzeniem jest kariera modela .

O rodzinie i rodzicach dziewczyna nie lubi mówić. Ale na szczęście w odniesieniu do przyjaciół jest mniej skryty. Bliskim przyjacielem Mirandy jest świeżo upieczona mama, solistka grupy A-studio, Katie Topuria. Mówią, że dziewczyny były przyjaciółmi od dzieciństwa, często komunikują się i wspierają się nawzajem. Nie tak dawno temu w sieci pojawiła się fotografia, w której Miranda trzyma córkę Katie, co wskazuje na bardzo bliskie i ufne relacje jej przyjaciół.

Zdjęcie Mirandy Shelia

Podobieństwo Mirandy Shelia i Iriny Sheik nie daje odpoczynku społeczeństwu. Rzeczywiście, dziewczęta są oburzająco podobne, a to z kolei sugeruje, że dłoń chirurga dotknęła ładnej twarzy Mirandy. Z niezweryfikowanych źródeł okazało się, że nos Mirandy Schelia przed plastikiem był nieco większy, a usta mniej. Oczywiście, patrząc na piękne, pulchne wargi modelu, trudno nie wątpić, że to tylko dar natury, a nie dobry zastrzyk botoksu.

Aby obalić plotkę i spekulacje na temat tworzyw sztucznych, Miranda opublikowała zdjęcie na swojej stronie Instagram jako nastolatka. Ale zdjęcie tylko częściowo rozwiało wątpliwości, ponieważ idealny nos dziewczyny wciąż wydawał się nienaturalny dla sceptyków. Jednak nawet profesjonaliści nie potrafią rzetelnie powiedzieć, czy Miranda Shelia została wykonana z plastiku, czy nie. Tak, a samo zdjęcie, które przedstawia Mirandę Sheliya, pozornie przed operacją, niewiele różni się od najnowszych ujęć.

Przy okazji, wielu fanów uważa, że ​​podobieństwo dziewczyny z Iriną Shayk daje umiejętny makijaż. Prawdą jest, że makijaż Mirandy jest zawsze bezbłędny, podkreśla i podkreśla rysy twarzy, nie boi się eksperymentować z obrazem i stylem.

Miranda Shelia - życie osobiste

Do niedawna romans początkującego modelu nie był znany. Dlatego fotografia Mirandy i byłej żony Victorii Lopyrevy - Fedora Smolova, opublikowana przez Pawła Mamajewa, stała się prawdziwą sensacją dla publiczności. Na zdjęciu widać, że młodzi ludzie dobrze się bawią i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Ukochani nie komentują jeszcze. Być może Miranda i Fedor nie są jeszcze gotowi na oficjalne oświadczenia lub nie są jeszcze pewni powagi ich związku.

Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • 12 najlepszych modeli ujawniło tajemnice ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Irina Shayk wystąpiła w nowej kampanii reklamowej marki bielizny Intimissimi

Jednak dziennikarze i fani nadal ściśle monitorują rozwój tej powieści i oczekują kilku dobrych wiadomości.

Миранда Шелия в подростковом возрасте поразительное сходство Ирины Шейк и Миранды Шелии Миранда в поисках подходящего образа
Миранда и Кети лучшие подругиМиранда Шелия и Ирина ШейкФедор Смолов и Миранда Шелия