Kiedy masz ponad 60 lat, trudno jest wyglądać oszałamiająco. Wśród dużej liczby aktorek filmowych niewielu udało się zachować piękno bez interwencji chirurgii plastycznej. Tych artystów można przypisać do gwiazdy serialu "Seks w wielkim mieście" - Kim Cattrall - który w młodości, a teraz ma wspaniały widok. I to pomimo faktu, że w tym roku ona obchodzona rocznica - 60 lat.

Kim Cattrall w młodości

Starzenie się to marzenie każdej kobiety. Będąc w dobrym wieku i wyglądając idealnie, wszystko można powiedzieć o aktorce Kim Cattrall. Sława przyszła do niej po tym, jak zagrała w serialu "Seks w wielkim mieście", w którym zagrała jedną z głównych postaci - Samanthę. I wtedy miała już 42 lata.

Ciekawostką jest to, że wcześniej ta aktorka była mało znana. Popularność przyszła do niej dopiero po nakręceniu tej serii. Aktorka nie od razu zgodziła się na rolę Samanty, ponieważ uznała obraz za nudny. Pisarze obiecali to naprawić, w rezultacie to ona stała się najseksowniejszą i uwodzicielską bohaterką.

Jeśli spojrzeć na zdjęcia Kim Cattrall w młodości, można zauważyć, że z wiekiem jest tylko ładniejsza. Podobnie jak bohaterka serialu, uwielbia eksperymentować, ubierać się otwarcie, ale jednocześnie nie wygląda na wulgarną.

Jeśli spojrzeć na postać Kim Cattroll w młodości i teraz, różnica jest prawie niemożliwe do zauważenia. Aktorka obserwuje jej ciało, uprawia sport. Teraz praktycznie nie jest usunięta, rzadko uczestniczy w wydarzeniach, ale gdy tylko wychodzi, natychmiast zwraca na siebie uwagę. Kim Cattrall jest dziś elegancką kobietą, która preferuje eleganckie przedmioty, akcesoria, które mają zadbany wygląd. Nie można jej nazwać babcią.

Tajemnice młodości Kim Cattrall

Jaka jest tajemnica nietrwałego piękna i przemijającej młodości aktorki? Kim Cattrall wygląda teraz świetnie z powodu następujących prostych zasad:

  1. Codziennie angażuje się w jogę z osobistym trenerem.
  2. Siedzi na specjalnej zbilansowanej diecie, zgodnie z którą słodycze, produkty mączne i kawa są wyłączone z diety aktorki.
  3. Codziennie robi długie spacery.
  4. W pielęgnacji ciała i twarzy wykorzystuje kosmetyki na bazie naturalnych składników. W tym samym czasie często przechowuje procedury szorowania.
  5. Prowadzi aktywne życie seksualne.
Czytaj także
  • Kim Cattrall zareagowała surowo na Sarah Jessicę Parker za kondolencje z powodu śmierci jej brata
  • Kim Cattrall straciła rodzeństwo chris
  • Kim Cattrall potwierdziła, że ​​nigdy nie wróci do projektu "Seks w wielkim mieście"

Jak na ironię, Kim Cattrall i chirurgia plastyczna są niekompatybilnymi pojęciami. Kategorycznie odrzuca wszelkie procedury. Mówi, że chce, aby jej uśmiech był szczery, nie napięty.

молодая Ким Кэттролл Кит Кэттролл в молодости Кит Кэттролл в фильме Полицейская академия
Кит Кэттролл в сериале Секс в большом городеКит Кэттролл в синем платье в сериале Секс в большом городеКит Кэттролл во время съемок сериала Секс в большом городе
Ким Кэттролл в вечернем платьеКим Кэттролл в черном пеньюареКим Кэттролл на пляже