Wielu wierzy, że aktorka Gillian Anderson zwróciła się do usług chirurgów plastycznych, aby utrzymać tak fantastyczny wygląd. Przecież po 40 latach większość kobiet ma zmarszczki i worki pod oczami, których nie można powiedzieć o Gillianie. Nadal wygląda bardzo młodo. To było powodem wielu plotek, że Gillian Anderson zrobiła plastik.

Krótka informacja o Gillian Anderson

Gillian urodziła się w Chicago 9 sierpnia 1968 roku. Najczęściej jest ona pamiętana jako aktorka, która zagrała kobiecą rolę w popularnym amerykańskim serialu The X-Files. W 1996 roku został nazwany najseksowniejsza i najpiękniejsza kobieta na świecie . Aktorka otrzymała wiele nagród, w tym Złotego Globu, Emmy, Screen Actors Guild Award.

Gillian Anderson - czy była tam operacja plastyczna?

W amerykańskim przemyśle filmowym jest wiele pięknych kobiet, a każda z nich stara się być lepsza od innych i jak najdłużej zachować młodość i atrakcyjność. Dlatego większość z nich zmuszona jest do podjęcia tak ekstremalnych działań, jak chirurgia plastyczna. Nasza dzisiejsza bohaterka nie jest wyjątkiem. Ostatnio coraz częściej zaczęto mówić o tym, że Gillian Anderson robi plastik, starając się zachować ich piękno i zatrzymać proces starzenia się.

Z jednej strony, patrząc na zdjęcie aktorki, możemy wywnioskować, że cechy jej twarzy stały się bardziej eleganckie i wąskie w wyniku utraty wagi. Z drugiej strony, niektórzy krytycy wciąż nalegają na opinię o interwencji chirurgicznej. Ale nawet jeśli plastik był obecny, był wykonany bardzo jakościowo.

Gillian Anderson - nos z tworzywa sztucznego

Eksperci twierdzą, że nosaoplastyka Gillian Anderson jest łatwa do rozważenia. Prace wykonywano nad mostem nosa i nosa. Teraz wygląda na szczuplejszego i szczuplejszego, chociaż wśród aktorek są bardziej udane przykłady Korekcja nosa : Jennifer Aniston, Scarlett Johansson i Blake Lively.

Porozmawiaj także o możliwych zastrzyki Botox, za pomocą których Gillian walczy ze zmarszczkami. I sądząc po zdjęciach, jest całkiem udany. Dzięki tej procedurze możliwe było wygładzenie zmarszczek mimicznych na czole, w kącikach oczu i wokół ust. Niemniej jednak proponowane procedury zostały wykonane profesjonalnie i w umiarkowanej ilości, więc aktorka wygląda bardzo harmonijnie i naturalnie.

Inni eksperci od chirurgii plastycznej twierdzą, że Gillian Anderson nie miała twarzy chirurgii plastycznej. Jeśli przyjrzysz się bliżej jej ostatnim zdjęciom, jej twarz nie wygląda gładko i bez zmarszczek. Kiedy się uśmiecha, pojawiają się naturalne zmarszczki mimiczne, a ich linie stają się bardziej wyraziste. Na jej twarzy nie ma oznak rozciągniętej skóry, jak ma to miejsce w przypadku osób, które przeszły operację plastyczną. Jeśli porównasz zdjęcia Gilliana Andersona przed i po domniemanej plastyce, sam możesz to zobaczyć.

Prawdopodobną przyczyną jego oszałamiającego wyglądu była stała dieta. Aktorka bardzo uważnie śledzi jej dietę. Przestrzega również czasowego ograniczenia przyjmowania pokarmu. Szczególna uwaga Gillian poświęca kondycji swojej skóry i wykorzystuje drogie jakościowo kosmetyki, odpowiedni wiek.

Czytaj także
  • Justin Therou jest widziany na randce z nieznajomą
  • Blake Lively powiedział, że nie powinieneś wierzyć w wygląd pokazany na zdjęciu
  • Blake Lively bardzo zainteresował się projektowaniem i dekoracją wnętrz

Sama aktorka woli nie komentować zagadnień na ten temat. Nie zaprzecza, ale nie potwierdza jej udziału w procedurach odmładzających. Dlatego można się tylko domyślać, czy była jakakolwiek interwencja chirurgiczna czy nie.

Джиллиан Андерсон выглядит очень естественно Актриса утверждает что не делала пластику Джиллиан Андерсон мама троих детей в отличной форме
Джиллиан Андерсон делала ринопластикуДжиллиан Андерсон до и после пластикиДжиллиан Андерсон с возрастом только хорошеет
Джиллиан Андерсон потрясающе выглядит в 48 летДжиллиан Андерсон тщательно следит за питаенимДжиллиан Андерсон с дочкой выглядят как сестры