Zawsze interesuje nas, kim ona jest - najpiękniejszą kobietą roku? Oczywiście jest wiele ocen i kryteriów. Zwracamy się do opinii autorytatywnego pisma "Ludzie", która opublikowała swoją listę piękności.

Według magazynu "People" najpiękniejszą kobietą na świecie w tym roku jest amerykańska aktorka Lupita Nyong'o. Otrzymała Oscara za rolę w filmie 12 Years of Slavery. Fotografia aktorki już dekoruje okładkę Pokoju Ludu, która jest poświęcona najpiękniejszym ludziom na Ziemi.

Długość listy - 50 przedstawicieli show biznesu. Są to takie gwiazdy jak Keri Russell, Jenna Duenn-Tatum, Mindy Kaling, Pink, Amber Heard i inne.

Przypomnijmy to w poprzednim roku lista najpiękniejszych kobiet planety na czele z aktorką Gwyneth Paltrow, a rok wcześniej - wokalistka i aktorka Beyonce.


Najseksowniejsze kobiety na świecie

Kolejne amerykańskie wydanie magazynu Maxim w tym roku zaprezentowało światu najseksowniejsze kobiety na świecie. Headed Maxim Hot 100 supermodelka Candice Swanepoel. To przedstawiciel RPA, jednej z kluczowych gwiazd Victoria's Secret.

Niedaleko za modelką aktorką Scarlett Johansson. W pierwszej dziesiątce jest także właścicielka ukraińskiej aktorki korzeniowej Mila Kunis. Ciekawostka - a Scarlett i Mila są teraz w pozycji - czekają na pierworodnych.

Wśród najbardziej seksownych w pierwszej dziesiątce znalazła się piosenkarka Katy Perry, modelka Irina Sheik, aktorka Jennifer Lawrence, aktorka Zoey Deschanel, modelka Alessandra Ambrosio, aktorka Jessica Alba, modelka Kara Delevin.

Najstarszym przedstawicielem rankingu jest aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez, która świętowała swoje 44. urodziny iz dumą zajmuje 36. pozycję.

Warto zauważyć, że ocena ta jest dziełem samych czytelników, ponieważ głosowali na swoich ulubieńców w Internecie na stronie magazynu.

Najpiękniejsza kobieta na planecie 1najpiękniejsza kobieta planety 2najpiękniejsza kobieta planety 3
najpiękniejsza kobieta planety 4najpiękniejsza kobieta na planecie 5najpiękniejsza kobieta planety 6
najpiękniejsza kobieta na planecie 7najpiękniejsza kobieta na planecie 8najpiękniejsza kobieta na planecie 9