Wiosenno-letni sezon 2013 był prawdziwym triumfem zieleni. I w tym trendzie, prawie wszystkie jego odcienie - od ciemnych iglastych i szmaragdowych po kolor trawy i jasnozielonej. O tym drugim będziemy dyskutować w tym artykule.

Jasnozielone ubranie kojarzy się ze sprężyną, młodością i beztroską. Uważa się, że zielony kolor jest niepraktyczny i zbyt ekstrawagancki, aby nosić go w życiu codziennym. Wielu generalnie uważa, że ​​nadaje się wyłącznie do akcesoriów i odzieży dziecięcej.

Tymczasem w tym roku projektanci oferują nam wiele opcji dla obrazów przy użyciu jasnozielonego koloru. Rozważmy bardziej szczegółowo, jaki jest najlepszy sposób łączenia rzeczy w kolorze zielonym.

Połączenie kolorów w ubraniach: wapno

Przede wszystkim należy zauważyć, że zielony kolor dobrze komponuje się z bielą i czernią. Wszystkie odcienie są idealne do białego - od jasnozielonego do neonowego, ale w połączeniu z czernią lepiej wybrać bogate, jasne kolory.

Ponadto wapno z powodzeniem łączy się z różowym, fioletowym, żółtym, pomarańczowym. Połączenie koloru jasnozielonego i niebieskiego (niebieskiego) w ubraniach ogólnie stało się modne w sezonie wiosna-lato 2013.

Jeśli aspirujesz do tytułu najmodniejszej i stylowej dziewczyny, nie spiesz się, aby kupić wszystkie najjaśniejsze zielone rzeczy. Wapno - pochodzi z tych kwiatów, które wymagają ścisłego racjonowania. Nie oznacza to, że nie można utworzyć sumy. spójrz w tym kolorze. Ale codzienne ubierać się w jasnozielony od stóp do głów nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ogranicz się do jednego lub dwóch przedmiotów, jeśli zamierzasz go nosić codziennie.

Najlepiej połączyć jasnozielony z kontrastującymi kolorami. Najodważniejsi mogą próbować stworzyć na swoim obrazku gradację zielonych odcieni, ale pamiętajcie, że daleko jest do tego, aby wybrać kilka zielonych tonów, które są ze sobą połączone (a nawet z zielonymi).

Kolor limonki na wieczorny wygląd

Suknie wieczorowe w kolorze jasnozielonym nie są tradycyjną ani masową wersją uroczystego wizerunku. Wybierając sukienkę w kolorze wiosennych liści, możesz mieć pewność, że bez uwagi na innych, na pewno nie zostaniesz. Ale jaki rodzaj uwagi będzie - podziw i oszołomienie - zależy od tego, jak dogłębnie i kompetentnie podejdziecie do stworzenia obrazu.

Sukienka całkowicie zielona (upewnij się, że wybrany odcień jest odpowiedni do Twojego wyglądu) lub jasnozielona z bielą będzie wygrywającą.

Cóż, jeśli jesteś młody i pewny siebie, doskonałym wyborem będzie połączenie jasnozielonego z żółtym, różowym lub fioletowym.

Jak widać, nie ma nic trudnego w łączeniu jasnozielonego z innymi kolorami. Eksperymentuj, twórz i ciesz się wynikiem.

zielony kolor w ubraniach1zielony kolor w ubraniach2kolor limonki w ubraniach3
kolor limonki w ubraniach4kolor limonki w ubraniach5kolor limonki w ubraniach6
zielony kolor w ubraniach7kolor limonki w ubraniach8kolor limonki w ubraniach9