Claudia Schiffer jest nie tylko sławnym top modelką i aktorką. Jest niezwykle uroczą i uroczą kobietą, która wielokrotnie otrzymywała status najpiękniejszej dziewczyny na świecie.

Biografia Claudii Schiffer

Przyszły top model narodził się w niemieckim mieście Rheinberg. Ojciec dziewczynki był prawnikiem, jej matka była gospodynią domową. Rodzice wychowywali czworo dzieci, z których najmłodsza była Claudia, szczególnie surowo. W dzieciństwie Claudia Schiffer miała mało przyjaciół lub nie ma ich wcale. Dziewczyna, która uczyła się w szkole doskonale, celowała w matematyce i fizyce, marzyła o zostaniu prawnikiem i podążaniu śladami swojego ojca. Po ukończeniu studiów została studentką na Uniwersytecie w Monachium - wyższe wykształcenie poszło również jak w zegarku, ponadto na Uniwersytecie Claudia Schiffer zainteresował się grą na fortepianie i tańcu towarzyskim.

Claudia zmienia się w młodości

Glory przyszła niespodziewanie do Schiffera. Na jednej z imprez na cześć urodzin kolegi z klasy jej pojawienie się przyciągnęło uwagę agenta "Metropolian", a po chwili zaproponowano jej grę w Cosmopolitan. Po tej sesji zdjęciowej zdecydowała Claudia Schiffer stać się modelem . W 1990 Schiffer przeprowadził się do Paryża, podpisał kontrakt z firmą Revlon i wkrótce stał się najlepiej opłacanym i najbardziej pożądanym top model.

Claudia Schiffer i teraz, podobnie jak w młodości, nadal pozostaje na szczycie fali. Czasami jest zapraszana do działania w filmach, a ponadto jest ambasadorem dobrej woli UNICEF z Wielkiej Brytanii.

Claudia Schiffer - parametry kształtu

Wiele osób zastanawia się, jak stara jest Claudia Schiffer, ponieważ wydaje się, że czas po prostu nie dotyczy jej wyglądu. Gwiazda podium i czerwone ślady nie ukrywają, że ma 46 lat. Postać modelki Claudia Schiffer niewiele się zmieniła w ciągu ostatniej dekady - przy wzroście 181 cm, waży 58 kg, ma obwód talii 64 cm i rozmiar 3 piersi.

Czytaj także
  • Claudia Schiffer chodzi z dziećmi wzdłuż ulicy Nowego Jorku
  • Claudia Schiffer zaprezentowała kolekcję butów dla marki Aquazzura
  • Wspomnienia gwiazdowej modelki Claudii Schiffer

Troje dzieci Claudia Schiffer nie przeszkodziło modelowi zachować doskonałej sylwetki. Nie kryje swoich sekretów - celebrytka wykonuje ćwiczenia rano, wchodzi do sportu między strzały, a w wolnym czasie uprawia jogging. Claudia Schiffer nie pije alkoholu, nie pali, stara się unikać słodkich i tłustych potraw, preferuje świeże i gotowane na parze warzywa. Modelka nauczyła się pić sporą ilość wody lub zielonej herbaty dziennie.

более 900 раз Клаудия Шиффер снялась для журналов Клаудия Шиффер имеет идеальные параметры фигуры Клаудия Шиффер не только модель но и актриса
Клаудия Шиффер покорительница подиумовКлаудия Шиффер собиралась стать юристом а стала модельюКлаудия Шиффер тщательно следит за своей внешностью
прекрасная Клаудия Шифферсвою карьеру модели Клаудия Шиффер начала со сьемок для Ревлонюная Клаудия Шиффер