Amerykańska aktorka Kate Hudson znana jest nie tylko ze swojego talentu, ale także ze swojego pięknego wyglądu. Natura dała gwiazdę piękną jasne włosy Głęboko ekspresyjne oczy i dość krucha sylwetka. Jednak aktorka wielokrotnie pojawiała się na listach gwiazd z oczywistymi wadami. A Kate Hudson jest z natury małą klatką piersiową.

Podczas swojej świetnej kariery Hudson wielokrotnie udzielał wywiadów, których tematem było jej popiersie. Według samej aktorki ten obszar jej ciała wcale nie jest pozbawiony Matki Natury. Kate uważa, że ​​mała zgrabna klatka piersiowa jest znacznie lepsza niż masywny i ciężki biust, który traci kształt znacznie szybciej w procesie dorastania i starzenia się. Jednak aktorka zawsze nosiła przeciętny rozmiar, ale nadal, jak przekonywała, była zawsze i zawsze szczęśliwa z powodu wszystkiego. Co więcej, Kate Hudson powiedziała, że ​​nawet nie wyobraża sobie siebie z dużą piersią. Jednak nie tak dawno temu okazało się, że aktorka nadal miała operację plastyczną, aby zwiększyć biust.

Kate Hudson powiększyła swoje piersi?

Ostatnio paparazzi, obserwując Kate Hudson, która spoczywała na plaży w Meksyku, zauważyły, że zdjęcia aktorki nieco różnią się od wcześniej wykonanych zdjęć gwiazdy. Media nie musiały spekulować, bo różnica była na twarzy - Kate Hudson powiększyła klatkę piersiową. Wkrótce sama aktorka oświeciła opinię publiczną o swoich zmianach. Kate zrobiła plastikową pierś, zwiększając ją tylko o jeden rozmiar. Aktorka przyznała, że ​​chce dodać wyrazistości jej biustowi. W tym samym czasie Hudson nie realizował wizerunku seksownej rzeczy. Muszę powiedzieć, że naprawdę piersi Kate Hudson stały się bardziej atrakcyjne i atrakcyjne, ponieważ wcześniej praktycznie nic takiego nie było.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się na publicznym wydarzeniu po ogłoszeniu ciąży
  • Jak Kate Hudson walczy z ... trądzikiem?

Teraz aktorka może bezpiecznie nosić ubrania z głębokim dekoltem.

Кейт Ходсон до операции Кейт Хадсон после операции на отдыхе в Мексике Кейт Хадсон после операции