Od kilkudziesięciu lat odcień blond jest niezwykle popularny, ponieważ pojęcie, że mężczyźni kochają blondynki dokładnie nie przestaje być popularne. Ale, oczywiście, powód leży nie tylko w tym. W końcu jasne odcienie włosów nadają kobiecości i delikatności wizerunkowi. Ponadto, ogromna różnorodność odcieni blond, pozwala dziewczętom znaleźć dokładnie taki kolor, który będzie ich pasował wygląd typu kolorowego i preferencje smakowe. Spójrzmy na paletę jasnych odcieni włosów, aby wizualnie zapoznać się z niewielką częścią tej odmiany.

Zimne blond odcienie włosów

Ostatnio zimne odcienie blond stały się niezwykle popularne. Warto zauważyć, że nie wyglądają naturalnie, ale jednocześnie wyglądają bardzo efektownie, dzięki czemu rysy twarzy stają się bardziej żywe i wyraziste. To prawda, że ​​te odcienie nie są odpowiednie dla wszystkich dziewcząt, więc należy je wybierać z najwyższą ostrożnością. Na przykład zimne odcienie raczej rzadko trafiają do dziewczyn z wyglądem kolorów "jesień" i "wiosna", ponieważ będą miały bardziej miękkie odcienie, ale później.

Wyjaśniona blondie . Używając silnych odstraszaczy do włosów, możesz osiągnąć jasne, spalone odcienie. Wyglądają dość atrakcyjnie i jasno. Chociaż nie powinniśmy zapominać, że przy częstym i intensywnym rozjaśnieniu włosy pogarszają się i stają się kruche, więc nie zaleca się nadużywania odstraszaczy.

Smoky i perła blond . Te jasne odcienie naprawdę wyglądają jak białe perły lub nawet rozjaśnione siwe włosy. Wyglądają niezwykle nietypowo i przyciągają uwagę innych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że wskazane jest wybieranie perłowego odcienia dla dziewcząt o doskonałej skórze, ponieważ ten kolor naświetli wszystkie wady, np. Czerwony odcień.

jasne odcienie włosów 1jasne odcienie włosów 2jasne odcienie włosów 3
jasne odcienie włosów 4jasne odcienie włosów 5jasne odcienie włosów 6

Ciepłe blond włosy

Ciepłe odcienie jasnych włosów są bardziej miękkie i delikatne. To one są bardziej odpowiednie dla dziewczynek w kolorze "jesień" i "wiosna", o których wspomniano wcześniej.

Jasny i złoty blond . Przy użyciu środka o średniej mocy można uzyskać przyjemny odcień włosów przypieczonych do słońca. Ten odcień wygląda naturalnie i bardzo atrakcyjnie. A te złote i jasnoblond to, rzecz jasna, klasyczne odcienie, niezwykle kochane przez kobiety.

Karmelowo-miodowy blond . Najdelikatniejsze odcienie palety. Kolor miodu jest bardzo podobny do naturalnego odcienia włosów, a karmel, podobny do spalonego cukru, naprawdę wygląda bardzo "słodko".

jasne odcienie włosów 7jasne odcienie włosów 8jasne odcienie włosów 9
jasne odcienie włosów 10jasne odcienie włosów 11jasne odcienie włosów 12