Ashley Benson to amerykańska aktorka i modelka, która stała się popularna na całym świecie po wydaniu serii "Lovely Deceivers". I chociaż Ashley przyciąga dużo uwagi od dzieciństwa, ta rola dała jej prawdziwą sławę. Na stronie dziewczyna pracowała ze swoją dobrą przyjaciółką Lucy Hale.

Dzieciństwo i wczesna kariera

Ashley Benson zawsze była bardzo aktywną dziewczyną, więc od 4 roku życia tańczy i śpiewa. W wieku 8 lat podpisała kontrakt z Fordem i zaczęła pojawiać się w reklamach.

Pierwsze pieniądze, które Ashley Benson zarobiła we wczesnym okresie dojrzewania, występowały w reklamach, wideoklipach i programach telewizyjnych. Na jednym z tych programów Benson został zauważony przez producentów i zaczął zapraszać do zdjęć w serialu. W jej skarbonce pojawiły się role w sitcomach: "Samotne serca", "Eastwick" i "Supernatural". Chociaż Ashley Benson zagrała w filmach fabularnych: "Przywróć sukces" i "Bonding Vacations". A jednak najbardziej podziwialiśmy aktorkę po jednej z głównych ról w serii "Uroczych oszustów".

Życie osobiste

Co do osobistego życia Ashley Benson, jest całkiem otwarta. Dziewczyna nie stara się ukryć przed paparazzi i spokojnie mówi o chłopakach. Miała romans z Taylorem Lautnerem, Ryanem Hoodem (stylista Justina Biebera) i Jamesem Franco. Teraz Ashley jest wolna i nie spotyka się z nikim. Sama aktorka twierdzi, że jest jeszcze za wcześnie, by ożenić się, więc nie martwi się. To świetny czas, aby zadbać o siebie.

Czytaj także
  • Życie osobiste Tylera Blackburna
  • Szczegóły życia osobistego Ashley Benson
  • Ashley Benson i Tyler Blackburn

I jest to słuszne, ponieważ aby utrzymać się w formie, trzeba dużo zrobić. Teraz opcje kształtu Ashley Benson sprawiają, że objętość klatki piersiowej wynosi 89 cm, talia 62 cm, biodra 89 cm, które o wysokości 165 cm i wadze 52 kg wyglądają świetnie. Aktorka poświęca dużo czasu na trening i prawidłowe odżywianie. Tym samym nie tylko pozostaje w dobrej kondycji, ale także motywuje fanów do zdrowego stylu życia.

Эшли Бенсон в сериале  Милые обманщицыЭшли Бенсон дла журнала Ocean DriveЭшли Бенсон начала карьеру со съемок в рекламе
Эшли Бенсон планирует сниматься не только в сериалах, но и в киноЭшли Бенсон с детства окружена вниманиемЭшли Бенсон уже была на обложке Cosmopolitan
Эшли Бенсон утверждает, что не готова выйти замужЭшли Бенсон часто снимается для журналовяркая Эшли Бенсон