W ciągu swoich 75 lat Al Pacino jest jedną z najbardziej poszukiwanych i wysoko płatnych osób w branży filmowej, aktorem w teatrze i kinie oraz, oczywiście, ulubieńcem publiczności. Wielu pamięta Al Pacino w młodości, a raczej w swoich debiutach w takich bestsellerach jak "Ojciec chrzestny", "Scarface", "Serpico". Inni nadal dokładnie śledzą karierę aktora i do dziś, nie tracąc ani jednego filmu z jego udziałem. Ale nie zapominajmy jednak, jak Al Pacino był w młodości i razem będziemy radować się jego zwycięstwami.

Al Pacino: pierwsze kroki w kierunku światowej sławy

Inicjator walk i bankier porządku szkolnego, marząc o karierze aktora - w młodości Al Pacino nie można było nazwać sumiennego ucznia i posłusznego syna. Młody człowiek nie dorastał w najlepiej prosperującej dzielnicy Nowego Jorku, a wpływ ulicy w pewnym stopniu wpłynął na jego zachowanie. Alfred był wcześnie uzależniony od papierosów i alkoholu, a w wieku 17 lat został wydalony ze szkoły z powodu słaba wydajność .

Ale, uświadamiając sobie, co jego powołanie, przyszły gwiazdor dużego ekranu i teatru, stale dążył do celu. Aby kontynuować naukę, umiejętności aktorskie wymagały dużo pieniędzy, a Al Pacino pracował niestrudzenie: listonosz, kelner, sprzedawca, kurier. Alfred marzył o wstąpieniu do studia aktorskiego pod kierunkiem Lee Strasberga, ale jego pierwsza próba stania się studentem tego ostatniego nie powiodła się, a Pacino zaczął brać lekcje w pracowni w pracowni Herberta Berghofa, gdzie znalazł lojalnego przyjaciela i mentora w osobie Charliego Lawtona. Równolegle do pracy i treningu młody aktor Al Pacino zaczął występować w nowojorskim podziemnym teatrze. A potem, w 1966 r., Po kilku nieudanych próbach, pierwszy cel i marzenie o przyszłej gwieździe został stłumiony - Alfred wszedł do Actor Studio, gdzie zaczął ulepszać swoją grę w systemie Stanisławskiego. Już wtedy aktor zrozumiał, że to studio będzie punktem wyjścia w jego karierze gwiazdy.

Uczestniczył w różnych przedstawieniach i spektaklach, doskonalił swoje umiejętności i nie tracił wiary w sukces. Tak się stało, po małych epizodycznych rolach, talent młodego aktora Al Pacino został zauważony nie tylko przez postaci teatralne, ale przez wpływowe osoby światowego kina. Jego pierwsza znacząca rola, Alfred, była w filmie "Panic in Needle Park". W 1972 r. F. Coppola uczynił z aktora fatalną propozycję - rolę Michaela Corleone w filmie "Ojciec chrzestny".

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Młodość vs doświadczenie: 13 głównych symboli seksu we wczesnej karierze już dziś!
  • Al Pacino i jego kochanek Lucila Sola zaprzeczyli plotkom o rozstaniu z pocałunkami

Na tym obrazku Pacino zaszokował publiczność swoim mistrzostwem w reinkarnacji. A po filmowej adaptacji filmu nominowano go do Oscara.

Аль Пачино в фильме Крестный отец 2 Аль Пачино в фильме Лицо со шрамом Аль Пачино в фильме Павосудие для всех
Аль Пачино в фильме СерпикоАль Пачино в фильме Собачий полденьАль Пачино и Марта Келлер